Sleduj nás

XFN - Kohout Matouš - Golubovic Zarko

XFN - Kohout Matouš - Golubovic Zarko

Bronzový medailista z letošního mistrovství Evropy v Muay thai IFMA se představí opět v kleci pod vlajkou XFN. Bude se jednat o jeho třetí zápas v MMA.

Při debutu slavil vítězství nad Tomášem Fialou, ale na pražskou akci v O2 aréně by určitě raději zapomněl. Zápas mu nesedl a byla z toho KO prohra v prvním kole s Janem Jankou. Z rozhovorů, které Matouš poslední dobou poskytl, je ale jasné, že se hodně zaměřil na zdokonalení všech svých MMA dovedností a když se k tomu přidá obrovský balík zkušeností z ringu, je jasné, že se máme na co těšit.

Návrat se mu pokusí znepříjemnit chorvatský mladík Zarko Golubovic. Ten má za sebou úspěšnou premiéru v chorvatské organizaci MFN a určitě nepřijel do Plzně na výlet. Pro nás je favorit Matouš "Mighty Roster" Kohout a věříme, že tyto předpoklady potvrdí vítězstvím.


Kohout Matouš vs. Golubovic Zarko


Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu