Sleduj nás

XFN - Jaroslav Pokorný - Mochamed Machaev

XFN - Jaroslav Pokorný - Mochamed Machaev

Další z galavečerů XFN, který tentokrát hostí východočeské Pardubice, přinese rozuzlení ságy, která se táhne již od léta. 

Jak jsme již dříve psali, česká jednička váhy do 66 kg Jaroslav "Jukebox" Pokorný změří síly s rakouským prospektem Mochamedem Machaevem. Ten si tento zápas vysloužil třemi výhrami v řadě na XFN akcích a agresivním trashtalkem, který rozjel proti Jukeboxovi.

Jaroslav Pokorný vs. Mochamed Machaev


Co všechno z obou stran zaznělo, to už asi nemá cenu řešit. Kdo měl pravdu, to se stejně brzy dozvíme v oktagonu. Pokorný zažil podobnou situaci s Janem Malachem, kdy také padala z obou stran silná slova a dokázal, že emoce dokáže nechat v šatně a v kleci se soustředil pouze na vyřazení protivníka. 

Machaev v podobné situaci nikdy nebyl a i vzhledem k jeho věku a venkovnímu prostředí, kde navíc bude stát celá pardubická aréna za Jukeboxem, ho čeká opravdová zkouška ohněm. Sázkové kanceláře vidí jako favorita právě domácího borce. Kurz je zatím okolo 1.61, což je vzhledem k rozložení sil hodně příznivé, ale dá se očekávat, že trochu spadne.


Zajímavá show nás čeká již v pátek 9. listopadu na veřejném vážení v OC Futurum v Hradci Králové, protože je jasné, že setkání tváří v tvář neproběhne v přátelském duchu. V tomto zápase očekáváme Pokorného vítězství.


Další články