Sleduj nás

XFN - Jaroslav Jartim - Matěj Kuzník

XFN - Jaroslav Jartim - Matěj Kuzník

Výborný zápas do už tak nabité karty nám připravil Petr Kareš na pardubické XFN v podobě lákavé přestřelky mezi Jardou Jartimem a Matějem Kuzníkem. 

Jartim po návratu z ONE Championship, kde si sice připsal dvě porážky, posbíral hromadu zkušeností a předvedl, že má na to, aby v lehké váze udával v XFN směr. Dvakrát zvítězil před limitem a v obou případech měl zápas od první vteřiny pod kontrolou.

Jaroslav Jartim vs. Matěj Kuzník


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Matěj Kuzník potkal v Oktagonu také zajímavá jména jako je Štrbák nebo Klein. Po přechodu do XFN prohrál na body se zkušeným Brazilcem Nilsonem Pereirou, ale pod vedením Andrého Reinderse jde stále nahoru a i přes jeho nízký věk od něj můžeme očekávat velké věci.

Je jasné, že pro oba je vidina titulového zápasu obrovskou motivací, Reinders Team a Penta Gym jsou momentálně nejprogresivnější české gymy a i z tohoto pohledu nás čeká ohromně zajímavý souboj.


Sázkové kanceláře lehce favorizují Kuzníka, ale my více věříme Jartimovi. Zkušenosti ze zahraničí a větší klid budou v tomto vypjatém zápase rozhodující.


Další články