Sleduj nás

XFN - Ducár Vasil - Lungrik Bohumil

XFN - Ducár Vasil - Lungrik Bohumil

Zajímavý souboj generací se odehraje na XFN 17 v Brně. Sportovní talent a miláček brněnského publika Vasil Ducár se utká s českou legendou MMA Bohumilem Lungrikem.

Ducár Vasil vs. Lungrik Bohumil na akci XFN

Právě Lungrik toho má za sebou v 43 letech opravdu hodně. Jeho první profi zápas proběhl již v roce 2001 a za 20 let bojů se utkal s celou škálou špičkových bijců. Jen namátkou, porazil třeba Jaroslava Poborského, Tomáše Penze a dokonce dvakrát Romana Vanického. V posledních letech si už připisuje většinou prohry, ale to se vzhledem k věku dá očekávat.

Vasila Ducára čeká v Brně třetí zápas pod XFN. Loni v Bratislavě se uvedl výhrou TKO nad Chorvatem Krstičem. V O2 areně přidal další výhru, když si v krásném zápase poradil s Danem Brunclíkem. Nyní ho ale čeká trochu jiný souboj. Bruno Brunclík, jako výborný postojář, přijal hozenou rukavici a rozjel s Vasilem opravdovou přestřelku. Lungrik se do podobného šílenství určitě nepustí. Má znatelný výškový hendikep a je mu jasné, že by se rychle poroučel k zemi. Zkusí proto dostat souboj na podlahu oktagonu a ukázat Ducárovi také jiné krásy MMA. Pro nás je obrovský favorit domácí Ducár. Věříme, že výhrou potěší snad důstojně zaplněné ochozy DRFG arény.


Další články