Sleduj nás

XFN 17 Brno živě: Informace, novinky, fight card, výsledky a stream online

XFN 17 Brno živě: Informace, novinky, fight card, výsledky a stream online
Datum 16. března mají jistě všichni fanoušci bojových sportů poznamenaný ve svých kalendářích. V tento den se uskuteční rovnou dva velké galavečery. Těšit se může Brno a také Ostrava. Organizace XFN se s pořadovým číslem 17 chystá do Brna, konkurenční společnost Oktagon MMA se pak představí poprvé v Ostravě. Nyní se zaměříme na galavečer XFN 17 Brno, ukážeme si samotnou fight card a podíváme se na zajímavé novinky z této stáje. Pokud se nedostanete přímo na místo, můžete využít dostupné streamy online zdarma.


XFN 17 Brno: Informace, novinky, fight card

Jistě si pamatujete akci Marpo vs. Rytmus, která se uskutečnila O2 areně! Ta se bude jen těžko překonávat. Promotér Petr Kareš a samotná organizace XFN si naložili mnohem více, než bylo zdrávo. Finanční problémy a odchody zápasníků toho byly důkazem. Vše završil přestup Karlose Terminátora Vémoly, který byl za dne na den představen jako posila Oktagon MMA. Následně se rozjelo mnoho výkřiků a spekulací. V brzké době je ale možný odchod promotéra Petra Kareše a převzetí XFN samotným majitelem, kterým je zápasník a podnikatel Petr Píno Ondruš.

Jedno je jasné, tým XFN několikrát ukázal, že MMA akce pořádat umí a v minulosti tomu tito lidé dali úplně jiný level, něž který byl v Česku nastaven. Konkurenční Oktagon MMA byl jen přínosem, protože si ani jedna organizace nemohla dovolit polevit. Pokud se XFN poučí z chyb, je možné, že se ještě v budoucnu můžeme těšit na jejich kvalitní eventy.
Bylo otázkou, jestli se galavečer v Brně vůbec uskuteční. Nyní však s jistotou víme, že se podařilo sestavit fight card a MMA se tak do Brna 16. března podívá. Finální karta není složená vůbec špatně a těšit se můžeme na bojovníky jako jsou: Šolc Martin, Muradov Makhmud, Kohout Matouš a Ducár Vasil. Ty doplní i ženský duel, o který se postará významná Petra Částková. Ta třeba okusila i slavný Bellator.XFN 17 Brno: Karlos Terminátor Vémola vs. Martin Šolc

Jedna z nejvýraznější tváří české scény MMA, bojovník Karlos Vémola, změnil společnost a nově bude startovat pod hlavičkou organizace Oktagon. Rozhodl se totiž ukončit spolupráci s XFN. Vémola nebyl spokojený s výběrem protivníků a v organizaci již neviděl žádnou budoucnost. „S XFN už jsme neviděli nějakou společnou budoucnost. XFN mělo pocit, že je ‚převémolováno‘, že chtějí budovat nějaké nové talenty. A pro mě že má být budoucnost porazit starého dědka v Brně a někoho, koho už jsem jednou porazil,“ řekl Vémola v rozhovoru pro iSport.cz, ve kterém svůj odchod oficiálně potvrdil.

Vémola, který byl hlavní tváří XFN, se naposledy představil v prosinci ve vyprodané O2 areně, kde v prvním kole porazil Flavia Rodriga Magona z Brazílie. V březnu se měl v Brně utkat s Martinem Šolcem a v červnu jej čekala odveta s Patrikem Kinclem, tyto zápasy se ale už neuskuteční. „Jestli Kincl chce, může mě přijít porazit do Oktagonu. Nevidím v tom žádný problém,“ uvedl.


XFN 17 Brno: Startovní listina, zápasy, fight card a výsledky

Martin Šolc dostal náhradu v podobě tvrdého Poláka, kterým je Mateusz Ostrowski. Ten zaručuje, že se můžeme těšit na pořádnou bitvu. Favoritem je Martin Šolc a měl by v domácím prostředí zvítězit. Ľudovít Klein dostal náhradího soupeře, se kterým by si měl bez větších potíží poradit. Samotnou kartu vylepšil i talent Makhmud Muradov, toho přijede prověřit Diego Gonzalez. Na zápasy si můžete vsadit u Tipsportu a Fortuny. Využijte také naše analýzy  a tipy zdarma zde!

Registrujte se k Tipsportu nebo Fortuně nyní a vyberte peníze zdarma.XFN 17 Brno: Fight card - výsledky


 • Martin Šolc vs. Mateusz Ostrowski - WIN Šolc by points
  Makhmud Muradov vs. Diego Gonzalez - WIN Muradov by points

 • Petra Částková vs. Vladlena Yavorskaya - WIN Částková 1st round 4:18 TKO

 • Vasil Ducár vs. Denis Vygovsky - WIN Vygovsky 1st round 4:03 SUB Guillotine

 • Tomáš Fiala vs. Ivan Vulchin - WIN Vulchin 3st round RSC GNP

 • Jakub Bahnik vs. Matouš Kohout - WIN Bahník by points

 • Dennis Poborský vs. Denis Farkaš - WIN Farkaš 2nd round 2:58 SUB Guillotine

 • Jiří Kopečný vs. Koneev - WIN Kopečný 1st round 2:19 RSC GNP

 • Ľudovít Klein vs. Elnus Veliev - ZRUŠENO

 • Vasil Ducár vs. Bohumil Lungrik - ZRUŠENO
  ČLÁNEK: Lungrik o odstoupení z turnaje v BrněXFN 17 Brno: Amatérské zápasy - výsledky


 • Tereza Bledá vs. Karolina Sobek

 • Martin Šíma vs. Marek Medovarsky

 • Abkhan Khakimov vs. Eryk MaXFN 17 Brno živě: Vstupenky a lístky

Vstupenky na XFN 17 Brno si můžete zakoupit pomocí serveru Ticketportal. Také jsou ve hře další portály a různé bazary. Doporučujeme však oficiální cestu. Tou je Ticketportal. Po odchodu Karlose Terminátora Vémoly se vedení společnosti potýká s problémy. Několik stovek kupujících žádá o vracení platby a storno lístku. Už několikrát byl totiž představen a zrušen hlavní trhák. Momentálně se řeší, jestli šlo o klamavou reklamu. Po odchodu Vémoly se stále prodávaly vstupenky, které promovaly právě jeho zápas. Jedno je jisté, fanoušci neví, co je na brněnské akci čeká. Uvidíme, jak se k tomu postaví samotná organizace.XFN 17 Brno živě: Online stream, sledovat

Sledovat online živě XFN Brno 17 můžete formou streamu organizace XFN. Ten je však placený. Druhou možností je pak využití volně dostupných live streamů, kterých bude na internetu celá škála.

Další články