Sleduj nás

XFN 16, Vídeň, informace a výsledky: Mochamed Machaev vs. Marko Gucu

XFN 16, Vídeň, informace a výsledky: Mochamed Machaev vs. Marko Gucu

Vůbec první turnaj od X Fight Nights, který se koná mimo hranice české nebo slovenské země. XFN 16 zavítalo do Rakouska, kde nás během 2. února čeká deset kvalitních soubojů.​

Jako všude jinde, ani zde se nám nevyhnula zranění, a tak se předběžná Fight Card prakticky jen chvíli před velkolepým eventem změnila. Rakouský talent Mochamed Machaev se měl původně v rámci hlavního kola večera utkat s brazilským „Wolverinem“ Giliarde Silvou, avšak ten vinou zranění nakonec musel odstoupit.

XFN na tuto událost poměrně rychle zareagovalo a do ústředního souboje večera jmenovala Arbiho Mezhidova, proti němuž se postaví Souksavanh „Yoda“ Khampasath, jehož zkušenosti se váží až k M-1 Global. Na prozatím bezchybného Machaeva čeká Marko „The Silent Killer“ Gucu.


Celý galavečer XFN 16 na své vůbec první zahraniční misi je možný sledovat pouze prostřednictvím placeného streamu přímo od organizace.


OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články