Sleduj nás

XFN 16, Vídeň, informace a výsledky: Mochamed Machaev vs. Marko Gucu

XFN 16, Vídeň, informace a výsledky: Mochamed Machaev vs. Marko Gucu

Vůbec první turnaj od X Fight Nights, který se koná mimo hranice české nebo slovenské země. XFN 16 zavítalo do Rakouska, kde nás během 2. února čeká deset kvalitních soubojů.​

Jako všude jinde, ani zde se nám nevyhnula zranění, a tak se předběžná Fight Card prakticky jen chvíli před velkolepým eventem změnila. Rakouský talent Mochamed Machaev se měl původně v rámci hlavního kola večera utkat s brazilským „Wolverinem“ Giliarde Silvou, avšak ten vinou zranění nakonec musel odstoupit.

XFN na tuto událost poměrně rychle zareagovalo a do ústředního souboje večera jmenovala Arbiho Mezhidova, proti němuž se postaví Souksavanh „Yoda“ Khampasath, jehož zkušenosti se váží až k M-1 Global. Na prozatím bezchybného Machaeva čeká Marko „The Silent Killer“ Gucu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Celý galavečer XFN 16 na své vůbec první zahraniční misi je možný sledovat pouze prostřednictvím placeného streamu přímo od organizace.Další články