Sleduj nás

XFN 13 - Pardubice - výsledky

XFN 13 - Pardubice - výsledky

Přinášíme vám aktuální výsledky z akce XFN 13 Pardubice. 

XFN 13 Pardubice -- výsledky

Galavečer zahajuje amatérský zápas juniorů ve váze do 66 kg, ve kterém se utkal Jakub Vorel s Vaškem Štěpánem. Zápas byl vypsán na 3 x 2 min. V prvním kole se bojovalo hlavně v postoji, kde byl přesnější Štěpán, kterému se na konci povedl i takedown. Druhé kolo bylo vyrovnanější, Štěpán trefuje několik solidních kopů. V posledním kole předvede Štěpán krásnou otočku na žebra Vorla, který hodně otřesený končí na zemi, ale Štěpán ho neukončí a nechá zvednout. Už se nic dalšího nestane a Štěpán vyhrává 3:0 na body.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Do druhého zápasu nastupuje Igor Grickiv a hodně natěšený Tomáš Kvapil. Tomu se po půl minutě povede zachytit soupeřův kop a poslat ho na zem, kde ho do konce kola ničí údery a lokty. Grickiv odchází do svého rohu hodně otřesený se zakrváceným obličejem. Hodně dominantní kolo pro "Kvápu". Na začátku druhého kola se situace opakuje a Grickiv opět končí na zádech. Kvapil si přeleze do half guardu, Ukrajinec se přetočí, nabídne záda a Kvapil nasazuje škrcení, kterým donutí soupeře odklepat. "Kvápa" výhra (rear naked choke).

Do druhého zápasu nastupuje Igor Grickiv a hodně natěšený Tomáš Kvapil


Jediný zápas žen na kartě a v něm ruská šampionka v boxu Elena Bagniok proti Sandře "Medojed" Maškové. Začátek hodně opatrný, v průběhu kola Sandra trochu přesnější a aktivnější. Na konci kola trefuje navíc v klinči pěkný loket. Kolo pro Maškovou. Ve druhém podobný začátek, ale Ruska začíná dobře kontrovat pravačkou. Bohužel v čase 3:14 trefuje tvrdý pravý hák a je konec. Výhra KO pro Bagniok.

Další v řadě byl zápas Tomáše Lejska s Američanem Michaelem Lillym. Lilly nastupující za London Shoting Fighters bere Lejska okamžitě na zem, kde ho udrží celé kolo a masíruje ho údery. Kolo pro Lillyho. Ve druhém kole po 10 vteřinách opět úspěšný strh amerického borce, Lejsek dokáže vstát a znova stejná scéna. Lejsek opět na nohou v klinči u pletiva. Lilly špatně trefí kolena, zasahuje Lejska pod pás. Po pauze od rozhodčího opět úspěšný takedown Američana a další kolo jasně pro něho. Ve třetím kole žádná změna, ale Lejsek má jedinou šanci na výhru v zápase, když zkouší páku na ruku, kterou ale Lilly ubrání a zbytek zápasu kontroluje. Lilly výhra na body 3:0.


Pátý zápas je souboj v těžké váze mezi Alexem Cvernou a polským bijcem Lukasem Brzeskim. Tomu se v prvním kole podaří několik úspěšných takedownů a i v klinči u pletiva je lepší. První kolo jde jasně za ním. Ve druhém Alex nastupuje a několikrát Poláka tvrdě trefí. Ten reaguje strhem a údery na zemi. Cverna mu nabídne záda a Brzeski toho využije a Alexe uškrtí. Výhra pro Brzeskiho (rear naked choke).

Následuje zápas v lehké váze mezi Jaroslavem Jartimem a Matějem Kuzníkem. Kuzníkovi se podaří v prvních dvou minutách dva strhy a zbytek kola tráví na Jartimových zádech a snaží se ho uškrtit. Ten zkušeně brání, ale i tak kolo pro Kuzníka. Druhé kolo hodně podobné a jde zase za Kuzníkem. Ve třetím Kuzník trefí na zemi koleno do hlavy soupeře a rozhodčí mu strhává bod. Jartim se vydýchá a zkusí udělat závěr. Konec zápasu je vyrovnaný. Kuzník nakonec vyhrává 2:1 na body.


Sedmý zápas a souboj Salambeka Damaeva s Davidem Dvořákem. První kolo je hodně atraktivní plné krásných výměn v postoji a zajímavých technik na zemi. Díky větší přesnosti jde za Dvořákem. Začátek druhého je podobný. Damaev udělá chybu, Dvořák se mu dostane do zad a nasazuje škrcení, které i dotáhne. Desátá výhra v řadě pro Dvořáka (rear naked choke).

Předposlední a asi nejočekávanější souboj večera mezi Jaroslavem Pokorným a Machomedem Machaevem. "Jukebox" Pokorný předvádí svůj energický nástup a aréna vře. První kolo je ve znamení Pokorného pokusů a strhy a Machaevově vstávání. Zajímavé akční kolo. Ve druhém je to podobné, Pokorný se dostane Machomedovi do zad, ale vše ukončuje smolné zranění kolene, které mu nedovolí pokračovat. Machaev vyhrává a po zápase předvede fair play gesto a pomáhá zraněnému soupeři při cestě z oktagonu.

Nejočekávanější souboj večera mezi Jaroslavem Pokorným a Machomedem Machaevem

Hlavní zápas a v něm Patrik Kincl a Ukrajinec Alexander Dolotenko. Ten udělá hned ze začátku chybu a končí na zemi, podaří se mu vstát, ale inkasuje tvrdé lowkicky od Kincla. Ukrajinec předvede hodně špatný pokus o takedown, Kincl ho má na zemi a během pár vteřin ho ukončuje přesnými údery a lokty. Kincl pohodová výhra TKO.

Hlavní zápas a v něm Patrik Kincl a Ukrajinec Alexander Dolotenko


Další články