Sleduj nás

XFN 13 Pardubice informace: Patrik Kincl vs. Alexander Dolotenko

XFN 13 Pardubice informace: Patrik Kincl vs. Alexander Dolotenko

V Pardubicích se uskuteční další parádní galavečer XFN. Na XFN 13 se představí česká MMA špička a nebudou chybět ani kvalitní zahraniční zápasníci.

Na XFN 13 se představí česká MMA špička

XFN 13 Pardubice informace: Kincl vs. Dolotenko a Jubox vs. Machaev

XFN 13 se koná v Pardubicích už 10. listopadu. Opět nebude nouze o ta nejznámější jména československé MMA scény. Chybět ovšem nebudou ani zahraniční bojovníci, kteří změří svoje síly s českými hvězdami. Tahákem XFN 13 v Pardubicích jsou bezesporu souboje Kincla s Dolotenkem a Pokorného s Machaevem.


Kromě těchto dvou zápasů ovšem diváci uvidí i zápas populární české MMA zápasnice Sandry "Medojed" Maškové. Pardubický event bude nakonec kvůli posunutí termínů ještě před XFN v Bratislavě. Fanoušci MMA si tak užijí hned 2 XFN večery během osmi dní.

XFN 13 Patrik Kincl - Alexander Dolotenko: Kincl v roli favorita

Patrik Kincl v minuém zápase nestačil na Karlose Vémolu, nicméně podal velice dobrý výkon. V závěru zápasu Terminátora několikrát perfektně trefil a Vémola měl následně velké štěstí, že celou situaci ustál a nakonec zvítězil na body.


Patrik Kincl - Alexander Dolotenko

Proti nevýraznému Alexanderu Dolotenkovi bude mít výrazně snadnější práci. Ukrajinský bijec nemá nijak oslnivou bilanci 20-9 a v poslední době zápasil s nepříliš kvalitními soupeři. Kincl si tento zápas v pohodě pohlídá a následně už může vyhlížet duel s Petrem Ondrušem v O2 Aréně na souboji Marpo vs. Rytmus.

XFN 13 Jaroslav Pokorný - Mochamed Machaev: Zvítězí Jubox?

Dalším třaskavým duelem bude mezigenerační souboj mezi Jaroslavem "Juboxem" Pokorným a Mochamedem Machaevem. Řev Jaroslava Pokorného provází organizaci XFN už od jejích začátků. V minulém zápase dokonce zaskočil favorizovaného Buchingera a vyhrál první kolo. Následně ovšem udělal dorbnou chybu, kterou zkušený Buki okamžitě potrestal.


Jaroslav Pokorný - Mochamed Machaev

Machaev není pro české fanoušky MMA neznámý bojovník. Za svojí kariéru nasbíral už 5 výher a z toho dokonce dvě na večerech XFN. Mochamed Machaev se chce co nejrychleji dostat na vrchol zápasů organizace XFN. Zajímavý zápas by si ovšem měl pohlídat Jubox, který je mnohem zkušenějším bijcem.

XFN 13 Fight Card program v Pardubicích

XFN 13 Fight Card program v Pardubicích

XFN 13 Vstupenky

Vstupenky na galavečer XFN 13, který se koná v pardubické ČSOB aréně, jsou stále k dispozici. Nejlevnější lístky seženete už za cenu 490 Kč. Ty nejlepší místa jsou pak naceněna na 1090 Kč. Rovněž si můžete objednat stole s místy přímo u oktagonu, nicméně zde jsou pak vstupenky logicky ještě o několik tisíc dražší.


XFN 13 livestream online přenos živě sledovat zdarma

XFn 13 bude opět v živém přenosu vysílat sportovní placená televize O2 Sport. Jednodenní přístup vás vyjde na 100 Kč. V případě, že chcete XFN 13 sledovat online a zdarma, můžete si vybrat z volně dostupných livestreamů, které jsou volně dostupné na internetu. Průběh XFN 13 sledujte živě zde.

XFN 13 Pardubice

Datum konání: 10. listopadu 2018
Nabídka sázek: Na zápasy XFN můžete sázet u českých sázkovek!


Další články