Sleduj nás

Woodley: Víc než pětkrát jsem prosil o duel se St-Pierrem, pokaždé mě odmítl

Woodley: Víc než pětkrát jsem prosil o duel se St-Pierrem, pokaždé mě odmítl

Dnes už bývalý šampion velterové váhy Tyron „The Chosen One“ Woodley dal vzpomenout na to, jakým způsobem se dopracoval až na samotný vrchol. Během této cesty chtěl porazit jen ta největší jména ve své divizi, avšak na jedno takové nikdy nedosáhl. Údajně se ho bálo.

„GSP je legenda, každý si s ním přál bojovat. Když jsem přicházel do UFC, můj sen nebyl jiný, chtěl jsem vyzvat toho nejlepšího,“ pravil Woodley v rozhovoru pro BJPenn.com.


„Cílem každého zápasníka je překonávat své vlastní limity a utkávat se jen s těmi nejlepšími. St-Pierre byl v té době nejlepší, ale i když měl prestižnější jméno, než jsem tehdy měl já, nikdy mou nabídku nevyslyšel,“ uváděl na adresu nyní už vysloužilého zápasníka, který oficiální před pár týdny pověsil rukavice na hřebík.

Woodley zkoušel různé techniky, jak si o zápas s ním říct. „Čím rychleji jsem stoupal vzhůru, tím více jsem mu dýchal na záda a volal na něho: ‚Hej, ty sračko, neutíkej přede mnou a pojďme zjistit, kdo z nás dvou je lepší.‘ Ani jednou mě ale nevyslyšel,“ odhaloval šestatřicetiletý rodák původem z Missouri.


Závěr si na to udělal jasný. „Bojí se mě, jinak to není. Vybírá si soupeře podle toho, jak se mu to hodí,“ osočoval ho, čímž kupodivu jen podpořil slova hvězdného Brazilce Andersona Silvy, jenž nedávno hovořil o tom samém.

Kdyby na jejich duel došlo, GSP by prý neměl šanci. „Nikdy by mě neporazil, a to hlavně z toho důvodu, že já jsem lepší verze jeho samotného. Jsem silnější, takže mě jen tak neshodí na zem, a mám větší výdrž. Můj wrestling je lepší než Conditův a mé rány jsou silnější než Fitchovy (zápasníci, které GSP porazil), určitě by mě nedal,“ dodával.Další články