Sleduj nás

Woodley: Dávám Colbymu poslední šanci. Buďto se utkáme teď, nebo nikdy!

Woodley: Dávám Colbymu poslední šanci. Buďto se utkáme teď, nebo nikdy!

Bývalý šampion velterové váhy UFC Tyron Woodley si zvolil podmínky, za jakých se utká se svým dlouholetým rivalem Colbym Covingtonem.

Zmíněná dvojka plánovala vzájemná střetnutí několikrát v minulosti. Podobně jako ovšem v případě Khabiba s Fergusonem, ani zde nám doposud štěstí nepřálo. Woodley říkal, že s ním Colby už 4x odmítl bojovat. A stejná odpověď byla slyšet i z druhé strany. Nikdo tedy neví, kde je pravda.

Nyní se bývalý šampion rozhodl, že dá Covingtonovi ještě jednu šanci, jak mohou tyto společné ledy nenávisti prolomit. A to je zápasem na UFC 249.


„Toto je má poslední nabídka. Chci s Colbym bojovat. Pokud to odmítne, tak na něj seru a jdu dál,“ sdělil Woodley americkým mediím.

Tyron Woodley Sounds Off On 'Fraud' Colby Covington Following UFC ...


„Nechápu, proč vůbec ztrácím čas řečmi o někom tak bezvýznamném. Kolik vyhrál Colby světových titulů? Nikdy to nebyl regulérní šampion. Já bojoval v sedmi titulových zápasech a držel jsem pět světových pásů,“ vychvaloval se.

UFC 249 se koná za necelé tři týdny. Oba zápasníci by to museli vzít na short notice. Doposud se ale neví, kde se turnaj bude konat. Dana White to hodlá veřejnosti sdělil až v momentě, kdy sám bude vědět více.

„Buďto budeme bojovat teď, nebo nikdy. Nechci o Colbym už mluvit, jen výslovnost jeho jména mi přijde hloupá. Je to jako mít v puse špínu, kterou se snažíte vyplivnout,“ zakončil Woodley, který se tváří sice velmi odhodlaně, ale zároveň je jeho plán velmi lišácký. Tyron se totiž připravoval na souboj s Leonem Edwardsem, ze zápasu ovšem kvůli koronavirové krizi sešlo. Colby oproti tomu nebyl v žádné přípravě, navíc je po zranění čelisti, a tudíž drží v tomto ohledu nevýhodu. Další články