Sleduj nás

Woodley: Covington? Existuje pouze jeden způsob, jak s ním naložím, a vůbec se mu to nebude líbit!

Woodley: Covington? Existuje pouze jeden způsob, jak s ním naložím, a vůbec se mu to nebude líbit!

Osobní nenávist mezi tábory obou bojovníků začíná opět vřít. Tyron Woodley (19-5-1) se totiž podle vlastních slov po dvouletém čekání dočkal svého vytouženého utkání a teď, když ho má před sebou, udělá vše pro to, aby si ho naplno vychutnal.

„Více než dva roky jsem na tuhle bitvu čekal a teď jsem se konečně dočkal. Jsem motivovaný, cítím se dobře a jsem připravený Colbymu Covingtonovi ustřelit hlavu,“ předeslal chvíli po oznámení svého souboje.

Datum i místo byly stanoveny. „Uskuteční se to 19. září v lasvegaském Apex Centru. Já a Colby na pět kol. Slyšíte to ode mě jako od prvního, teď to vyřiďte všem,“ prohlásil Tyron Woodley, jenž má na svém kontě momentálně dvě bodové porážky v řadě. Do duelu s Covingtonem však vstoupí plně odhodlaný, protože půjde o velmi osobní záležitost.

Tyron Woodley se připravuje na svůj fight

„Musíte si uvědomit jednu věc, Colby půjde k zemi, dostane KO. Přesně takhle s ním naložím!“ předpověděl bývalý šampion velterové váhy i navzdory tomu, že jeho soupeř skvěle ovládá boj na zemi a disponuje výtečným kardiem. „Je mi jedno, jestli je schopný zvládnout klidně třicet kol. Se mnou půjde na pět, a pokud je to na pět, tak určitě lepší jak já nebude,“ domníval se Woodley.


Vzhledem k tomu, co jsme se z Tyronova rozhovoru dozvěděli, je třeba podotknout, že můžeme očekávat změnu termínu UFC 253 (Adesanya vs. Costa). To se mělo původně konat právě 19. září v Abú Dhabí. Novým datem se s největší pravděpodobností stane 26. září.


Další články