Sleduj nás

Wilder se vysmívá Furymu a slibuje, že ho protentokrát rovnou vypálí z ringu

Wilder se vysmívá Furymu a slibuje, že ho protentokrát rovnou vypálí z ringu

Deontay Wilder se byl během pondělní tiskové konference nucen bránit Tysonovým ostrým slovním výpadům. Hlavní zbraní bylo tvrzení, že na současného šampiona těžké váhy WBC čeká KO již ve druhém kole. Tomu se už ale Wilder musel smát.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

„Všichni dobře vědí, jak mi jdou odvety. Je to tím, že už vím, co od soupeřů mohu očekávat, tak se na ně dobře připravím. A zejména na Furyho jsem připravený víc než kdy předtím,“ odpovídal historicky nejúspěšnější knokautér těžkotonážní divize.


Tyson „Gypsy King“ Fury odhalil, že si po boxu zkusí MMA. Na podzim si třeba užil ještě zastávku na adrese WWE, kde si vydělal slušný balík. Wilder i proto nyní slibuje, že až bude jeho pravačka opět jednou úřadovat, tak bývalý britský šampion nebude mít na box ani pomyšlení.

„Fury už ví, jaké to je ve WWE. Je zvyklý vypadávat z ringu, takže to pro něj nebude nic nového, až ho z toho ringu vystřelím,“ doplňoval rekordní šampion, jenž sám sebe považuje za naprostou jedničku novodobé éry.


Jedinou překážkou na Wilderově přípravě může být předem neznámý styl boje soupeře. Fury totiž změnil trenéra a hodlá jít více po stopách Klitschka. Také chce více vsadit na razanci svých úderů, díky nimž by rád zápas ukončil už v úvodních kolech na KO.


Další články