Sleduj nás

Wilder popsal 15 minut pekla, kterými si prošel, než vstoupil do ringu s Furym

Wilder popsal 15 minut pekla, kterými si prošel, než vstoupil do ringu s Furym

Bývalý šampion těžké váhy WBC Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-1-1, 41 KO) se snažil přiblížit, jakými muky si prošel jen chvíli před osudovým zápasem s Tysonem „Gypsy King“ Furym (30-0-1, 21 KO).

Čtyřiatřicetiletý rodák z Alabamy se v posledních dnech snažil hájit sám sebe. Většina lidí si ho pamatovala jako neúprosného knokautéra, jenže to, co předvedl 22. února, nemělo s výkonem šampiona nic společného. A bodejť by také mělo. Wilder už pro servery Sky Sports či worldboxingnet stihl vysvětlit, že s Furym nebojoval on, nýbrž pouhá zombie. Nyní v PBC podcastu přidal ještě pomyslnou třešničku na dortu.

wilder_kostým_fury_box


„Existuje spousta věcí, které si dodnes neumím vysvětlit. Vše špatné, co se mi mohlo přihodit, se přihodilo pouhých patnáct minut před zápasem. Teď o tom ještě nechci veřejně mluvit, pouze tomu stále nemohu uvěřit. Proč zrovna já? Proč se to přihodilo zrovna mně? Pořád se na to snažím přijít,“ svěřoval se Wilder, který se tak pokoušel naznačit, že ho doprovázelo více problémů, než byl jen příliš těžký kostým. Bohužel mu nemůžeme lépe porozumět, dokud on sám nebude konkrétnější.

„Možná vám to vše řeknu někdy později, až se obzor trochu vyjasní a já se vrátím zpátky do tréninkového procesu,“ pokračoval Wilder. „Vím, že mě čeká pár změn, které budu muset udělat, a to jak v kempu, tak i na svém kostýmu. Všechny mé předchozí kostýmy téměř nic nevážily, jenom teď poprvé jsem si navlékl něco nového. Chtěl jsem vypadat dobře, jenže i ta maska s bateriemi mě nakonec strašně tížila. To všechno dohromady bylo velmi, velmi, velmi těžké. Patnáct minut před zápasem jsem v tom byl nucen chodit, pro mé nohy to byl opravdu tvrdý trénink. Takovou chybu už znova neudělám. Už nikdy si neobleču takhle těžký kostým,“ doplňoval.


Já jsem lovec! S Furym bojovala pouhá zombie, brání se Wilder. Výsledek odvety prý nepočítá


Další články