Sleduj nás

Wilder: Nebojím se to říct. Joshua s Ruizem prohraje i odvetu!

Wilder: Nebojím se to říct. Joshua s Ruizem prohraje i odvetu!

Na bývalého šampiona těžké váhy se to nyní sype ze všech stran. Nejprve odepsali jeho snahy fanoušci, následně jeho britský kolega Tyson Fury a nyní i Deontay Wilder.

„Můj plán je následující,“ říká aktuální držitel pásu WBC Deontay Wilder. „Nejprve si dám odvetu s Ortizem, pak přijde odveta s Furym a nakonec sjednotím pásy proti Ruizovi.“

Jak si lze povšimnout, už jen při této výpovědi se nepočítá, že by Anthony Joshua mohl v odvetě proti mexickému šampionovi uspět. Jak je to jenom možné?


„Bez sebemenších výčitek vám řeknu, že na to Joshua nemá. Očekávám, že ho Andy porazí i napodruhé,“ odpovídal třiatřicetiletý alabamský rodák.


Vše je patrně dáno příslovím: Jste pouze tak dobří, jak jste se jevili ve svém posledním zápase. A v posledním zápase „AJ“ nechal svého soupeře vyniknout ve všech aspektech boje.

„Připravuji se na tyto tři soupeře – Ortiz, Fury a Ruiz. Takhle to chci a tak si i myslím, že to i bude,“ vracel se ke slovu Wilder, který nezapomněl zmínit ani záludnou klauzuli ve smlouvě pro souboj s Tysonem Furym. Ta nám totiž říká, že ať už bude výsledek jakýkoliv, oba dva bijci budou mít v případě zájmu zaručenou trilogii!

„Je to tak, oba dva máme ve smlouvě klauzuli i o odvetě, ale osobně si myslím, že nebude nutná. Až Furyho znova knokautuju, tak už nebude mít náladu se se mnou utkat i potřetí,“ uzavíral sebevědomý šampion těžké váhy WBC.Další články