Sleduj nás

Wilder na Joshuovu pobídku neodpověděl, tato tři jména ovšem ano

Wilder na Joshuovu pobídku neodpověděl, tato tři jména ovšem ano
Zdá se to být oficiální. Anthony Joshua si hledá v době absence Oleksandra Usyka nového soupeře, a tak prostřednictvím svého manažera rozhodil sítě. Tři jména mu poskytla kladnou odpověď.

Dle vyjádření promotéra Eddieho Hearna si AJ přál nejvíce bojovat s jedním z dvojice Deontay Wilder – Joseph Parker. Ani jedna z těchto dvou variant ovšem nepřipadá v úvahu, oba soupeři se jaksi rozhodli mlčet, a tak s nimi tým britského bývalého šampiona už ani nepočítá.

Kdo ovšem odpověděl na pobídku, to jsou Otto Wallin, King Kong Luis Ortiz a Joe Joyce. Logicky bychom tedy měli počítat s tím, že se na jednoho z těchto tří borců usměje štěstí.


„Pokud máte dobře následovaného Usyka, tak musíte uznat, že jediný boxer, který se mu technicky podobá, jsem já,“ ozval se Otto Wallin. „Joshua mě oslovil a já jeho zájem opětoval. Teď čekám a doufám, že k tomu souboji dojde,“ řekl pro deník SunSport.

A co takový King Kong Ortiz? Člověk, který má za sebou dva zápasy s Deontayem Wilderem. „Luis je připravený naskočit. Tenhle zápas se mu opravdu moc zamlouvá, a pokud to Joshua myslí skutečně vážně, pak s námi může počítat,“ promluvil za svého svěřence jeho manažer Jay Jimenez.


A do třetice všeho dobrého Joy Joyce. „Dva britští lvi proti sobě? Pro mě optimální! Tento fight by byl vskutku masivní, zejména pro domácí publikum. V žebříčku těžké váhy jsem poměrně vysoko a zatím jsem stále neporažen. Jako soupeř dávám dokonalý smysl,“ odpovídal.


Další články