Sleduj nás

Wilder: Kdo bude chtít na rande s mojí dcerou, ten musí nejprve přežít 3 kola sparingu se mnou

Wilder: Kdo bude chtít na rande s mojí dcerou, ten musí nejprve přežít 3 kola sparingu se mnou

Současný šampion těžké váhy WBC Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-0-1, 41 KO) je nejenom skvělým boxerem, ale především také prvotřídním otcem. 

Celou svou sportovní kariéru si založil na motivaci, že pomůže své dceři od zdravotních problémů. A o její budoucnost se hodlá starat i nadále, ačkoliv už dospívá do věku, kdy se za ní mohou kluci otáčet.

„Mám jednu tradici a ta zní, že každý, kdo se bude chtít s mou dcerou vydat na rande, ten si se mnou bude muset dát alespoň tři kola sparingu. Pokud nepřežijete, nemáte nárok mou dceru někam brát,“ vysílal Wilder skrze stanici BT Sport vzkaz všem budoucím zájemcům.


Deontay Wilder se může pochlubit jednou z nejtvrdších ran v celé historii sportu. Jeho KO síle podlehlo už 41 z 43 soupeřů, pouze dva to dokázali dotáhnout až na body. On sám ještě v profesionální kariéře hořkost porážky nepoznal.


„To je tím, že nezápasím za sebe, ale především za svou rodinu. Všechno, co teď dělám, se zrodilo z lásky pro mou dceru, která se narodila s nemocí motýlích křidélek. Lékaři říkali, že nebude schopna chodit, že bude špatně zvládat spoustu běžných věcí a nebude mít život jako ostatní děti. Jen kvůli ní jsem zůstal silný. Společně jsme ušli velký kus cesty a já bych nemohl být pyšnější, jak skvěle jsme to zvládli. S ní mám motivaci všechno vyhrát. Proto říkám, že na světě není nikdo, kdo by mě mohl porazit, lásku svých dětí si pokaždé nosím ve svém srdci,“ doplňoval čtyřiatřicetiletý držitel prestižního pásu federace WBC.


Další články