Sleduj nás

Wilder: Joshua se mě bojí a ani Ruiz pro mě není soupeř

Wilder: Joshua se mě bojí a ani Ruiz pro mě není soupeř FOTO: Shutterstock

Deontay Wilder vyčkává, jak se věci vyvinou. Měl by sice boxovat s Andym Ruizem, ale mrzí ho, že to také není soupeř jeho kvalit. 

Prezident federace WBC Mauricio Sulaiman to řekl jasně. Wilder a Ruiz by se spolu měli utkat o post nového titulového vyzývatele, přičemž k úspěšnému završení této myšlenky chybí jen podpis zápasnické smlouvy. Kde jednání váznou? Na to odpověď neznáme. Když byl ale Wilder tázán o své budoucnosti, řekl následující…

„Společně s mým týmem jsme chtěli vymyslet tu divácky nejatraktivnější bitvu, která jen vymyslet lze. Proběhla opět nějaká slabá jednání ohledně duelu s Anthonym Joshuou, ale znovu vše zůstalo jen u slov… Musím říct, že jsem z jeho strany nic jiného ani neočekával. Ten člověk se mě bál dříve a bojí se mě i teď. Za zápas se mnou odmítl 50 milionů dolarů, jen protože byl posraný,“ uvedl Wilder. 


„Joshua je člověk, který se bojí boxovat s nejlepšími. O Usykovi se domníval, že to není klasická těžká váha a že ho sestřelí, to se ovšem hodně zmýlil a velmi na to doplatil. Se mnou už teď vůbec nepůjde, protože bych ho poslal do důchodu,“ pokračoval svým verbálním útokem muž s přezdívkou The Bronze Bomber. 

A Andy Ruiz? „Andy je dobrý bojovník. Líbí se mi jeho rychlost, jeho ochota a statečnost, ale to mu na mě nebude v žádném případě stačit. Bude muset přidat další recept na všechno, co jsem jmenoval. Ale i tak mu to nebude stačit, protože já jsem člověk, u kterého všechny příběhy končí,“ vyzdvihl Wilder své dovednosti. Nepotvrdil však, jak to vypadá s podpisem smlouvy. Další články