Sleduj nás

Whittaker: Trashtalk na mě neplatí, v zápase Tilla provedu peklem

Whittaker: Trashtalk na mě neplatí, v zápase Tilla provedu peklem

Záživnou porci zápasů nám v Abú Dhabí 25. července uzavře bitva dvou zvučných postojářů ze střední váhy mezi Robertem Whittakerem a Darrenem Tillem. A je to právě první jmenovaný, který se touží opět probít na samotný vrchol žebříčku, odkud bude vyhlížet znovuzískání svého ztraceného trůnu.

Robert Whittaker (20-5) nezažíval v posledních měsících zrovna snadné období. Kromě zranění se potýkal také s osobními problémy, které si pořádně nedokázal vyřešit ani do zápasu s Israelem Adesanyou, jemuž podlehl ve druhém kole na KO.

Od této osudové prohry uběhlo již více než osm měsíců a slavný australský „Reaper“ opět hlásí, že dostal hlad, a tak mu UFC předhodilo pořádné sousto v podobě Darrena „The Gorilly“ Tilla (18-2-1), jenž naposledy v těsném bodovém poměru přemohl Kelvina Gasteluma.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

till_whittaker

Till se zejména v posledních dnech dost vybarvil. Začal rozjíždět více trashtalků a zároveň se pokusil Whittakera slovně rozhodit. Na něj však žádný z těchto pokusů neplatil.


„Darren si může říkat, co jen chce. Nezajímá mě, jestli se snaží být zajímavý nebo cool, pro mě je důležitý jen den zápasu,“ uvedl v Submission Radiu bývalý šampion divize střední váhy.

„Myslím si, že Till není špatný a že toho má ve svém arzenálu celkem hodně, ale kdybych nás měl porovnat, tak ho ve všech směrech předčím. Chci to s ním v kleci vyřídit hodně rychle. Jsem připraven ho provést peklem,“ uvedl stručně. A dle prvotních ohlasů to vypadá, že za sebou bude mít i četný zástup fanoušků, kteří mu budou přát, aby svou předpověď naplnil. 


Další články