Sleduj nás

Whittaker tipuje bitvu Khabib vs. Gaethje a dochází k překvapivému závěru

Whittaker tipuje bitvu Khabib vs. Gaethje a dochází k překvapivému závěru

Bývalý šampion střední váhy Robert Whittaker, jenž zavítal do studia Submission Radia, se rozpovídal o titulové bitvě, která se letos v říjnu uskuteční v divizi do 70 kilogramů.

Neporažený ruský Orel opět vlétne do klece, aby bránil své království proti houževnatému a ambicióznímu bijci Justinovi Gaethjemu.

Jak už bylo naznačeno, i v tomto případě se spousta lidí domnívá, že Gaethje (podobně jako Ferguson) disponuje všemi potřebnými kvalitami, aby mohl Khabiba Nurmagomedova porazit. Navíc na jeho straně může být i psychická výhoda, neboť se právě šampion vypořádává se smrtí svého otce. Co si o tom myslí Robert Whittaker a jak tento duel tipuje?


„Myslím si, že Khabib vyhraje. Každý sice ví, co se chystá udělat, ale nikdo mu v tom nemůže zabránit. Jeho zápasy se odehrávají pořád stejně a bez ohledu na soupeře, kterému čelí, vždy vás dokáže stáhnout dolů, kde z vás vymlátí duši,“ vyprávěl bývalý šampion střední váhy.

„V této hře je spousta dominantních chlápků, kteří v něčem vynikají. Každý disponuje nějakým druhem dovedností, ovšem postupem času na jejich styl najdete recept. Něco takového se ovšem u Khabiba neděje. Ať už na něj zkusíte cokoliv, on si vždy najde způsob, jak hrát svou hru. Zejména na této obtížnostní úrovni to musíte dokázat ocenit, a proto si myslím, že Khabiba nikdo neporazí. Podle mě ho nikdy nikdo neporazí,“ završil Whittaker.Další články