Sleduj nás

White: Za měsíc jsme zpátky ve hře a v tom kasinu si také zabojujeme

White: Za měsíc jsme zpátky ve hře a v tom kasinu si také zabojujeme

Šéf UFC vysvětlil, jak se aktuální situace ohledně turnajů pořádaných jeho organizací má.

Je pravda, že Dana White začal vyjednávat soukromý ostrov, na němž se měly konat bojové galavečery, ale ten údajně nebude připravený dříve než za měsíc.

Než se situace vyřeší, plánoval šéf UFC dva turnaje v indiánském kasinu, na nějž se nevztahují zákony Kalifornie.


Dle zprávy několika zástupců státu tím riskoval zdraví personálu, bojovníků, ale i běžných lidí.  Tedy všech, kdo by se na místo konání vydali.

white


„Nevěřím tomu, že je něco nemožného. I za této nepříznivé situace je možné najít způsob, jak pořádat turnaje. Takhle jsem vždy uvažoval, to je má mentalita,“ dal se White do vyprávění.

Tím se vysvětlilo, proč nakonec chtěl pořádat UFC 249 v kasinu. „Tachi Palace v Kalifornii nás celou dobu podporoval a nabídl nám, aby se zápasy konaly tam. Na oplátku vám řeknu toto: ‚Jakmile se tahle krize přežene, náš další turnaj se bude konat v Tachi Palace.‘“

palace_ufc


A než se krize přežene, začne fungovat i Whiteův soukromý ostrov. „Bojový ostrov přichází a spolu s ním i spousta dobrých zpráv. Momentálně tam přesouváme celou infrastrukturu a pomalu se blížíme otevření. Postupně začnu opět plánovat zápasy,“ říkal.

„Navíc tam všechny hochy mohu dopravit předem, aby se tam mohli v bezpečí připravovat. Myslím si, že přibližně za měsíc jsme zpátky ve hře,“ uzavřel.  

Dana White přemožen, UFC 249 zrušeno! Krize okolo koronaviru odkládá všechny turnaje organizace


Další články