Sleduj nás

White vysvětluje, proč je McGregor stále veden v UFC žebříčcích, ačkoliv odešel do „důchodu“

White vysvětluje, proč je McGregor stále veden v UFC žebříčcích, ačkoliv odešel do „důchodu“

Spousta MMA fanoušků se divila, že ačkoliv Conor McGregor znovu odešel do důchodu, tak ho UFC stále vede jak v pound-for-pound žebříčku, tak i žebříčku lehké váhy.

Když pověsil rukavice na hřebík Henry Cejudo, jeho jméno zmizelo z oficiálního rankingu prakticky ihned. V případě zvučného Ira tomu však vůbec nebylo. Proč tedy?

„Abych pravdu řekl, to je velice dobrá otázka,“ překvapil Dana White, jehož reakce zazněla na kanálu „The Schmo“.


„Rozdíl je v tom, že Conor McGregor je stále v testovacím rybníčku USADA, zatímco Henry Cejudo z něho ihned po skončení kariéry vypadl,“ snažil se vysvětlit renomovaný šéf UFC.

Khabib: Odveta s Conorem? Žádný problém - zde je ale má podmínka


Dle uvedeného vysvětlení bychom si však mohli lehce přeložit, že je Notorious prakticky ihned připravený se kdykoliv vrátit. Ačkoliv to prezident organizace přímo nepřizná. 

„Stále platí, že je Conor v důchodu. A dokud on sám neřekne, že je tomu jinak, tak s ním nemůžeme v našich plánech nijak počítat,“ odpovídal Dana White, jehož výpověď má nepochybně postranní úmysly. A těmi může být i čekání na chvíli, až se aktuální koronavirová krize přežene a do aren se opět budou smět vrátit diváci. 

K finálnímu rozuzlení dojde v momentě, až budeme vědět, jak dopadne bitva mezi Khabibem a Gaethjem. Pakliže vyhraje Justin, dá se předpovědět, že se Conor vrátí k titulové šanci. Pokud Orel obhájí, tak bude požadovat, aby jeho irský rival vyhrál alespoň ještě jeden zápas, než mu dá odvetu.


Stále si myslíte, že by se Conor nechtěl vrátit? Jeho slova naznačují něco jiného.


Další články