Sleduj nás

White: Usmanovi chceme předhodit Masvidala a Holloway dostane odvetu. McGregor do veltru nepatří…

White: Usmanovi chceme předhodit Masvidala a Holloway dostane odvetu. McGregor do veltru nepatří…

Prezident UFC zveřejnil plány, které vidí pro rok 2020. Zaměřil se zejména na hlavní účastníky posledního turnaje z Las Vegas.

Velkým překvapením pro mnohé z nás byla ztráta titulu Maxe Hollowaye, se kterým si poradil Alex Volkanovski. Hladový Australan tak převzal žezlo na trůnu pérové váhy, čímž ukončil jednu velkou posvátnou éru.

„Alex se ukázal v dobrém světle. Porazil Hollowaye, což je v této divizi velká věc. Odveta mi uvízla v mysli. Je to ta první varianta, na kterou se zaměřuji. Trh je pro nás příliš obrovský a rádi bychom ho ještě více rozhýbali. Je tu možnost, že přeneseme odvetu do Austrálie, aby Alex obhajoval před domácími fanoušky. Byla by to velká událost,“ odhalil šéf UFC.


Poněkud sporné utkání má za sebou Colby Covington, který byl rozhodčím odříznut z boje jen pár desítek vteřin před koncem zápasu. Kamaru Usman vyhrál na technické KO, čímž obhájil svůj titul velterové váhy.


„Colby je tvrďák. Je vidět, že opravdu zapracoval na svém postoji, čehož jsme si mohli všichni všimnout. Jeho boj s Usmanem byl nejlepším zápasem celého večera. Teď se ale zaměřujeme na bitvu Usman – Masvidal. Je to další obří záležitost. Jorge porazil Natea, získal pás Největšího grázla planety, teď si zaslouží bojovat o opravdový titul,“ nechal se slyšet White, který rovněž potvrdil, že má Colby zlomenou čelist, a tak ho čeká menší vynucená přestávka.

Jak je to ale v případě Conora McGregora, který vyhlašoval, že má po Cowboyovi zájem právě o BMF pás Jorgeho Masvidala? Šéf organizace si stojí za svým názorem, že Conor do velterové váhy nepatří a ihned po zápase s Donaldem Cerronem, pokud vyhraje, se mu bude snažit předhodit titulovou šanci ve váze lehké. 

Když tedy McGregor do veltru nepatří, proč se jeho zápas s Cowboyem koná právě v této váze? To Dana White vysvětlil tady. Další články