Sleduj nás

White: Nemůžete si stěžovat na nízké platy zápasníků a pak čumět na streamy

White: Nemůžete si stěžovat na nízké platy zápasníků a pak čumět na streamy
Dana White opět jednou chytil nervy. „Kdo ilegálně streamuje UFC zápasy, ten by měl jít do vězení!“

O šéfovi největší MMA organizace planety je všeobecně známo, že bojuje proti streamerům všemi možnými prostředky. On sám divákům zprostředkovává údajně ten nejkvalitnější obsah z prostředí smíšených bojových sportů, a když od něj někdo tento materiál krade, tak tím okrádá nejen jeho, ale vesměs i všechny UFC zápasníky.

„Tohle je způsob, jak si vyděláváme peníze!“ začal šéf UFC zostra v interview pro CG Sports, když došla řeč na peníze z televizních práv a PPV. „Tohle je náš největší zdroj příjmu, proto mi na něm nejvíce záleží,“ zdůrazňoval vážnost situace.


„Kdo mi krade streamy, ten se mi hrabe přímo v peněžence. To je jako kdyby ten dotyčný kradl přímo z mé kapsy! A nejen mé, ale i z kapes všech našich zápasníků, protože my je platíme právě z těchto přenosů,“ vyjasňoval, jak se věci mají.
„Paradoxem je, že si tihle stejní lidé potom stěžují, že zápasníkům nedáváme větší platy. To je naprosto absurdní! Kdo nelegálně streamuje naše zápasy, ten nám krade peníze. Takoví lidé si zaslouží jít do vězení! A buďte si jisti, že tam půjdete, až vás chytíme. Na internetu jste všichni drsňáci, ale jakmile vás lapíme, tak prosíte o odpuštění. Jenže potom se už nedá nic dělat. Krádež je krádež,“ konstatoval White.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články