Sleduj nás

White: Nate Diaz je stejně velká hvězda jako Ronda Rousey nebo Conor McGregor

White: Nate Diaz je stejně velká hvězda jako Ronda Rousey nebo Conor McGregor

Tři roky se v kleci neobjevil, ale pak se i přes veškeré pochybnosti vrátil ve velkém stylu, když přemohl bývalého šampiona lehké váhy. Nate Diaz je dle současného šéfa UFC jak velkým talentem, který vždy umí překvapit, tak navíc i velkou hvězdou, jako bývala Ronda Rousey či sám Conor McGregor.

„Když se podíváte na to, v jakém stylu se vrátil, můžete jen žasnout. V závěru prvního kola (proti Anthonymu Pettisovi) vypadal, že je vyčerpán, ale pak začal hrát vlastní hru a předvedl velice impozantní výkon,“ chválil Nateův návrat Dana White.

„Způsobem, jakým na něj lidé reagují, je těžké popřít, že by nebyl na úrovni Rondy Rousey nebo Conora McGregora. Je to člověk svého slova… i když občas ‚hrubého‘,“ zasmál se šéf UFC. „Měli jsme setkání bojovníků a já mu říkal, ať nic neslibuje na kanálu ESPN a on mě poslal do prdele… takže asi tak.“


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Víte, UFC potřebuje aspoň jednoho takového záporného hrdinu. A tady je - Nate Diaz. Ale zase musíte vědět, že to je člověk, co vám do očí řekne, že na vás m*dá, ovšem ve skutečnosti to tak nemyslí. Pokaždé, když se vidíme, tak je v pohodě. Jen prostě používá tyhle zvláštní výrazy,“ dodával White.Další články