Sleduj nás

White na téma McGregor vs. Cerrone: Jestli chtějí bojovat, zařídím to, ale vůbec se mi to nelíbí

White na téma McGregor vs. Cerrone: Jestli chtějí bojovat, zařídím to, ale vůbec se mi to nelíbí

Donald „Cowboy“ Cerrone vyslal do světa již tři zprávy, které nám naznačovaly, že je jeho fight s Conorem McGregorem prakticky hotovou záležitostí. Jak jsme se však teď dozvěděli přímo z úst Dany Whitea, ještě tomu tak vůbec není. Co se šéfovi UFC nelíbí? 

Dana White během konference na UFC 236 odpovídal na otázky novinářů, které se netýkaly jenom odvetného zápasu Maxe Hollowaye s Dustinem Poirierem. Některé dotazy byly směrovány i ke Conorovi a jeho nadcházejícímu utkání. Všechny indicie nás totiž odkazovaly na jeho fight s Donaldem Cerronem, proto byli přísedící novináři zaskočeni, když jim prezident organizace sdělil, že se mu ten souboj vůbec nepozdává. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Již jednou jsem řekl, že pokud spolu chtějí bojovat, nemám s tím problém. Zdali to je to, co oba dva doopravdy chtějí, zařídím to, ale mně osobně se to prostě nelíbí a doposud ani nejsme blízko k žádné oficiální dohodě, že by se to vážně mělo konat. Co se týká nás, ve skutečnosti Cerronovi sháníme jiného soupeře, než je Conor McGregor,“ překvapoval White. 


Co tedy bude dál, to je opět jednou ve hvězdách. Je sice pravda, že tu máme dost silné podklady, že by se duel Notoriouse s Cowboyem měl uskutečnit, ale také je pravda, že většina z těchto podkladů vychází jenom ze strany amerického bojovníka. Conor na toto téma už několik týdnů neodpověděl, ba dokonce by se dalo říct, že první a poslední vzkaz, který směrem k Cerronemu poslal, byl ten po jeho posledním souboji s Alexanderem Hernandezem. Tehdy Donald vyhrál v druhém kole na TKO, načež mu Conor napsal: „Tak za tenhle fight, jaký jsi předvedl, se s tebou utkám!“


Další články