Sleduj nás

White: Junior dos Santos? Je starý a nepodával optimální výkony. Že jsme ho vyhodili, to se nemůže divit

White: Junior dos Santos? Je starý a nepodával optimální výkony. Že jsme ho vyhodili, to se nemůže divit
Junior dos Santos si postěžoval, že se s ním jako s bývalým šampion v UFC zacházelo jako s kusem hnoje…

Brazilský veterán se s MMA Ligou mistrů rozloučil se čtyřmi prohrami v řadě. Pokud se ale podíváte na jména jeho soupeřů, nemůžete se ničemu divit.

„UFC mi nařizovalo, abych kývl na zápasy s Rozenstruikem i Ganem, jinak že mě prý vyhodí,“ prozradil Santos, který nakonec tyto bitvy podstoupil a shodně je prohrál. Zároveň si postěžoval, že ze strany vedení organizace čekal lepší jednání, které si člověk v jeho postavení zaslouží.

Dana White se vůči němu ovšem ohradil. „Slyšel jsem Santosovu kritiku a opět to vypadá, že je to moje chyba. Nebo snad ne? Ale poslouchejte. Kolik je Santosovi let? Je mu skoro čtyřicet a právě vede neblahou sérii čtyř nebo pěti proher. Čas od času člověk prostě musí dělat rozhodnutí, která se některým lidem nebudou líbit.“

Brazilskému veteránovi se tedy v UFC zavřely dveře. „Pokud mu jde o peníze, jakože asi jo, tak si může najít nové angažmá, které mu v tomhle ohledu vyhoví. Za svou kariéru si udělal jméno, což je to podstatné, spousta dalších organizací jeho služby jistě ocení,“ řekl White pro TSN.

Další články