Sleduj nás

White: I kdyby Edwards prohrál, Covington by šel o titul, na jménu šampiona nezáleží

White: I kdyby Edwards prohrál, Covington by šel o titul, na jménu šampiona nezáležíFOTO: UFC

Dana White reaguje na neustálé Edwardsovy stížnosti, že mu předhazuje zrovna Colbyho Covingtona.

Nynější šampion velterové váhy se nechal slyšet, že až mu přijde zápasnická smlouva, ve které bude stát, že je jeho příštím soupeřem Colby Covington, tak ji za žádných okolností nepodepíše. Dokonce se nebál osočit i Danu Whitea z nadržování nějakým zápasníkům a Colbyho označil za jednoho z nich.

Vzhledem k tomu, že se toto téma neustále vytahuje napovrch, musel na něj Dana znova reagovat. A ani teď nebyl ke svému šampionovi příliš vstřícný.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„I kdyby Leon Edwards nebyl šampionem, Colby Covington by stejně šel o titul. Pravděpodobně by následovala trilogie s Kamaru Usmanem. Leon je nicméně šampionem, a tak se ta povinnost čelit Colbymu týká jeho,“ pronesl White na tiskové konferenci, kde zopakoval a potvrdil své již jednou vyřčené plány.

„To, co Leon říká, jsou naprosté nesmysly. Nadává na Colbyho, že rok nebojoval, ale to, že Leon před svou titulovou šancí dva roky nevstoupil do klece, to už mu nevadí… Já vždy říkám, že když chcete začít někoho kritizovat, musíte nejprve začít u sebe,“ přidal s tím, že Edwards v podstatě nemá na výběr.


Pokud by Leon změnil názor, k duelu s Covingtonem dojde v průběhu léta. Prozatím bývá skloňován červenec. Kdyby Leon ovšem odmítl, bude mít tento příběh ještě dohru. A to dost možná velmi zajímavou.


Další články