Sleduj nás

White: Greg Hardy ještě není připraven na UFC

White: Greg Hardy ještě není připraven na UFC

Cestou MMA se vydalo již několik profesionálních sportovců, kteří před bojovým uměním preferovali jiná sportovní odvětví. Jedním z takových lidí je i kdysi bývalý obránce amerického fotbalu Greg Hardy, jenž ve svých prvních třech soubojích zaznamenal rovnou tři výhry. Přesto si šéf UFC nemyslí, že je na nejvyšší úroveň připraven.

Hardy se 29. září účastnil akce zvané Xtreme Fight Night 352, na níž se utkal Rayem Jonesem (0-2) a knokautoval jej už v prvním kole, a to po necelé minutě duelu. I když se jednalo o poměrně oslnivé vítězství, je na něj ještě moc brzy, aby se posunul někam výše. 

„Byla to opravdu ohromující výhra. V těch předchozích soubojích si vedl podobně dobře. Pokaždé dokázal své soupeře nachytat nebo potrestat v nějaké situaci,“ pochvaloval si šéf nejvyšší bojové organizace.

Greg Hardy ještě není připraven na UFC

„Jsem velice potěšen tím, čím se nám Hardy prezentuje. Pokud bude v nastoleném trendu pokračovat, může si vysloužit lístek na vyšší místa. To rozhodnutí bude na nás, ale pro teď je ještě poměrně brzy, abychom ho pustili dovnitř,“ vysvětluje White. 


Greg Hardy měří lehce přes 195 cm a váží 120 kilo. Jeho cílem je tedy účast v těžké váze a postup do UFC, kde bude moct naplno prověřit své schopnosti. Zdali mu tato příležitost bude umožněna již po příštím duelu, jehož datum nám zatím není známo, to se teprve postupně dozvíme. Podstatné ale je, že se jedná o velkou osobnost domácí scény, za jejímiž zády stojí celá řada fanoušků, která by ho ráda viděla zápasit pod značkou Ultimate Fighting Championship. 


Další články