Sleduj nás

White blíže o návratu McGregora: Očekávám rekordní sledovanost! A co boj o titul?

White blíže o návratu McGregora: Očekávám rekordní sledovanost! A co boj o titul? FOTO: UFC

Dana White si slibuje od McGregora návratu další rekordy v počtu prodaných PPV. Řekl také, kdy Ira nechá bojovat o titul.

Podle Whitea byl McGregor vždy výjimečným bojovníkem, bez jehož přítomnosti by MMA nebylo na takové úrovni, na jaké je dnes. Svým způsobem tedy Notoriousovi i on stále hodně dluží, a proto mu byl ochotný jít na ruku, i co se jeho žádostí týče.

Titulové dění v rámci lehké či velterové váhy je však zamluvené na několik měsíců dopředu, a proto White s McGregorem došli ke vzájemné dohodě, která se týká nové sezony zábavné show The Ultimate Fightera. Conor bude dělat jednoho z trenérů, přičemž tím druhým bude divácky atraktivní bijec Michael Chandler. Tito dva trenéři se na konci soutěže sami postaví do klece a střetnou se proti sobě.


„Ve vedení si myslíme, že zápas mezi McGregorem a Chandlerem přinese přesně ten náboj, který všichni očekáváme a který lidé chtějí vidět. Podle mě je to extrémně zajímavý fight, který slibuje velice atraktivní podívanou,“ rozplýval se White nad právě domluvenou záležitostí.

„Nadcházející sezona The Ultimate Fightera se bude vysílat na ESPN. Když si vezmu, jak dlouho už tuhle show vysíláme a děláme, jde o opravdu velkou věc. Začali jsme na platformě Spike, pak to převzal FOX a nyní ESPN. Podle mě je to obrovská šance pro všechny, kteří se v show objeví. Bude to opravdu náramně velká věc, která může McGregora opět vystřelit k bojům o pás,” přislíbil mu.


Varování od USADY

Dana White sice potvrdil McGregorův návrat, ale tak nějak se stále zapomíná na to, že se Notorious ještě nezapojil do povinného programu USADA, ve kterém musí strávit nejméně šest měsíců, než mu bude udělena zelená k návratu. O tom se během soboty zmínila sama antidopingová organizace ve své tiskové zprávě.

„Můžeme potvrdit, že Conor McGregor stále není součástí našeho antidopingového programu. Máme zde únor a UFC mu už plánuje zápas. Tímto musíme všem stranám připomenout, že je nutné, aby si Conor prošel šestiměsíční testovací lhůtou, než mu bude umožněn oficiální návrat do klece,“ znělo v prohlášení USADA, jejíž oficiální dokument obdržel server Yahoo Sports.

Mnozí si mysleli, že se sem Conor McGregor již zapojil, ale nová fakta hovoří o opaku… A to může být poměrně vážný problém, který UFC zkomplikuje všechny plány.

„Pokud plánuje být pan McGregor pouhým trenérem nové série The Ultime Fightera, pak se do žádného testovacího pole zapojovat nemusí, trenéři pochopitelně mají z testování výjimku. Pokud chce ale tuto soutěž završit skutečným zápasem v kleci, pak je nutné, aby v našem testovacím poli strávil nejméně šest měsíců, během kterých nám předloží aspoň dva negativní vzorky.“


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články