Sleduj nás

Warren: Joshua o zápase s Furym sice mluví, ale ve skutečnosti jsou on i jeho tým vyděšení

Warren: Joshua o zápase s Furym sice mluví, ale ve skutečnosti jsou on i jeho tým vyděšení

Bude opravdu tak jednoduché vyjednat velký sjednocující souboj v těžké váze? Původně se všichni tvářili, že to je jen pouhá banalita, nyní však Furyho promotér prozradil, že se Joshua začíná cukat.

Nejen v posledních dnech můžeme napříč světovými medii číst spoustu názorů, které nás spojují s velkým finále, do něhož budou vhozeny pásy IBF, IBO, WBA, WBO a WBC.

Bavíme se o zápase, který se sice neuskuteční hned, jelikož Furyho čeká trilogie s Wilderem a Joshuu duel s Pulevem, ale i tak všichni věří, že oba Britové v těchto povinných bitvách uspějí a nakonec budou mít oči jen pro sebe.


Dané tvrzení ovšem platilo jen do chvíle, než se zničehonic vynořil promotér Frank Warren, který v rozhovoru pro talkSport přiznal, že se Joshuův tým začíná kroutit. A on prý dobře tuší důvod.

„Tyson ten zápas opravdu chce, i my ten zápas chceme, ale již skutečně nevěřím tomu, že to samé chce i Matchroom Boxing (stáj zastupující Joshuu),“ pravil Warren.


„Vůbec si nejsem jistý ani tím, jestli to chce sám AJ. Je to velké jméno pro jejich značku, a proto si nemohou dovolit, aby znova prohrál,“ doplňoval.


Další články