Sleduj nás

Wallin: Pokud Wilder vyhraje, zasloužím si část z jeho výplaty

Wallin: Pokud Wilder vyhraje, zasloužím si část z jeho výplaty

Zatímco je veškerá pozornost směrována na bitvu Deontay Wilder vs. Tyson Fury 2, rozhodl se ze stínu vystoupit i Otto Wallin, který sám s Furym na podzim minulého roku bojoval. A ačkoliv mu podlehl na body, dostal cennou lekci, ze které by nejen on, ale i ostatní boxeři mohli těžit.

„Jedna věc je jistá. S Furym se nedá bojovat tak, jako jste zvyklí ze svých předchozích zápasů. Jeho styl je velmi speciální, ale zároveň v něm dělá stále ty stejné chyby,“ reagoval švédský válečník Otto Wallin ve videu pro britskou stanici Sky Sports.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Za správný příklad chtěl poukázat na sebe. „Podívejte se na mě. Já si na něj připravil skvělou strategii a každý můj tah mu dělal obrovské problémy. Otevřel jsem mu obočí a moc nechybělo, abych ten zápas vyhrál,“ poukazoval na ten sporný moment, kde opravdu nechybělo moc, aby Fury prohrál na TKO. Tysonovo obočí si po zápase vyžádalo neuvěřitelných 47 stehů. Navíc se jednalo o souboj, který z té výkonnostní stránky silně kritizoval i jeho otec.

Otto Wallin nehodlal jít se svou analýzou víc do hloubky, přesto se snažil napovědět. „Každý si musí udělat svou vlastní analýzu, ale třeba to obočí ani teď nebude dobře srostlé. Pokud na něj bude Wilder útočit, otevře ho. A pokud se mu ho podaří otevřít, tak vyhraje. V takovém případě bych si zasloužil část jeho výplaty,“ pousmíval se.Další články