Sleduj nás

Vždy se zastávám slabších, Cvernu zmlátím za Bendu, slíbil Salajka. Alex mu odpověděl

Vždy se zastávám slabších, Cvernu zmlátím za Bendu, slíbil Salajka. Alex mu odpověděl
Alexander Cverna svým chováním porušil kodex profesionálního bojovníka a teď dostane nařezáno, slíbil Šimon Salajka.


Karlos Benda si již nemusí lámat aspoň s jednou z těch mnoha výzev, které k němu za poslední dny doputovaly. Patrně asi tu nejtěžší zkoušku si nyní vzal do parády Šimon Salajka, který se s Alexem Cvernou domluvil na boji.

„Alexe respektuji, ale jeho reakce vůči Bendovi se mi vůbec nelíbila, a proto jsem se ho rozhodl vyzvat jako pravý římský legionář,“ uvedl Salajka pro Top-Fight.cz.

„Netvrdím, že je Benda slabý, ale s Alexem by to rozhodně neměl vyrovnané. Odmala se zastávám slabších, uznávám kodex římských legií, a tak jsem cítil povinnost se za Bendu postavit,“ popsal.

„Alexe uznávám, ale rozdíl je v tom, že se ho nebojím. Vidím v něm jen chlapa, co má dvě ruce a dvě nohy. Jdeme bojovat a buď padnu já, nebo padne on,“ prohlásil bojovník, který se osobně zná i českým talismanem Jiřím Procházkou.


simon salajka Šimon Salajka při oslavách titulu Jiřího Procházky

„Jak říkám, vše s pokorou k Alexovi, ale to chování opravdu malinko přehnal… Vyzvat kluka, který je o úroveň pod ním, to se nedělá. Já se ho však nebojím!“ zopakoval Salajka, který trvá na tom, že není žádný rasista. Jeho jednání s Alexem proběhla v klidu a na úrovni.

Chceš mě? Máš mě mít!


Alex Cverna je nyní bez práce a jelikož v něm pořád bublá zloba vůči Bendovi, rozhodl se danou výzvu přijmout.

„Určitě do toho můžeme jít, když nás někdo pozve na zápas a dobře nám to zaplatí,“ vyjádřil se Cverna, který by si rád vyzkoušel angažmá v Clash of the Stars, aby byl Bendovi stále nablízku. Nebránil by se ale i pokračování v I Am Fighter.


„A mimochodem, já nikoho neurážím a ani se o něm (Karlosi Bendovi) nebavím tak, jak on se baví o mně. Kdybyste věděli, jak o mně mluvil před rokem, tak byste to pochopili. Jinak ho mám víte kde…,“ okomentoval. 


Zobrazit příspěvek na Instagramu 

Příspěvek sdílený Šimon Salajka (@salajkasimon)

Další články