Sleduj nás

Vzal by David Kozma nabídku od UFC? Tahle odpověď vás překvapí!

Vzal by David Kozma nabídku od UFC? Tahle odpověď vás překvapí!
David Kozma patří k nejúspěšnějším bojovníkům na české MMA scéně. Po výhře nad Velickovicem dokonce poskočil na 86. místo ve světovém žebříčku Fight Matrix. Z posledních 11 zápasů jich navíc 10 vyhrál. Poslední prohru si navíc nepřipsal ani na domácí scéně, protože padl v v ruském souboji pod hlavičkou RCC. Vzhledem k těmto úspěchům se myšlenky na UFC přímo nabízí. Jaký postoj k tomu David má?

Jestli mě UFC kontaktovalo? Tak to nevím, ale asi ne, protože by mi to manažer Pavel Touše určitě řekl. A jestli bych to vzal? Záleželo by na podmínkách. Já se mám v OKTAGONu dobře. Jsem jedna z hlavních hvězd, což mi vyhovuje. Kdybych šel do UFC, tak tam jsem skoro nic. Opravdu by hodně záleželo na podmínkách, kolik by nabídli peněz a podobně. Musel bych si to všechno probrat a zvážit v hlavě a pořádně se rozmyslet,” prozradil David Kozma ve svém posledním videu.

David Kozma je v Oktagonu spokojený


Z Davidovo slov je zřejmé, že je v OKTAGONu hodně spokojený. Netají se ani svojí vděčností, kterou k nejsilnější domácí organizaci přechovává. Byl to totiž OKTAGON, kdo Kozmu dostal do povědomí širší veřejnosti a udělal z něj hvězdu.

V každém případě, i když je David na československé scéně šampion, UFC je úplně jiná liga. Jsou tam ti nejlepší z nejlepších a Kozma by si tam musel svoje jméno nejdřív vydřít. Nabídka by tak musela být opravdu hodně zajímavá. A co čeká Kozmu v nejbližší době? Teď se soustředí na další titulovou obhajobu s Monsterem, která by se měla uskutečnit v dubnu v Ostravě.


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

Od turnaje FABRIQ 2 uběhl již měsíc, ale hlavní zápas celé akce je stále pro mnoho odborníků i fanoušků trnem v oku. Nyní se k němu kromě zástupců sázkových kanceláří a Gáborových šéfů vyjádřil i respektovaný sudí Jakub Müller. Výrazná osobnost domácí scény neměla absolutně žádné pochopení pro šarádu, která byla divákům místo vrcholu večera nabídnuta. 

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

OKTAGON odtajnil zajímavé zápasy pro turnaj v Praze. Do akce půjde bývalý šampion, mega talent a i navrátilec z RFA

Hlavní událost turnaje OKTAGON 43, který se uskuteční 20. května v O2 areně, je jasná. Odveta mezi Vémolou a Kinclem je tahákem, který by bezpochyby pražskou halu vyprodal i sám. OKTAGON však vytahuje z rukávu další esa, která donutí fanoušky sáhnout do úspor na letní dovolenou a místo do Chorvatska radši vyrazit na svátek MMA do Prahy. 

OKTAGON odtajnil zajímavé zápasy pro turnaj v Praze. Do akce půjde bývalý šampion, mega talent a i navrátilec z RFA