Sleduj nás

Vysněný soupeř Václava Siváka? Jedna z největších legend Thajského boxu

Vysněný soupeř Václava Siváka? Jedna z největších legend Thajského boxu
Pokud se o zápase Václav Sivák vs. Tadeáš Růžička mluví jako o souboji, kvůli kterému bude muset organizace RFA rozbít prasátko, tak na vytouženého soupeře bude muset Boris Marhanský vyloupit banku.

První RFA šampion nikdy nemířil nízko a potvrdil to i nyní, kdy se svěřil, kdo by jej nejvíce potěšil na druhé straně ringu.

První metu má ostravský Bad Boy zdárně za sebou. Na turnaji RFA 7, který proběhl minulý víkend v hale na Královce, dokázal porazit na body Patrika Záděru a získat historicky první opasek šampiona organizace Real Fight Arena.


Pro letošní rok má tedy splněno a může si dopřát zasloužený odpočinek přes vánoční svátky. Od ledna jej opět čeká tvrdý tréninkový dril, a hlavně boj o udržení pozice nejžádanějšího domácího bojovníka v postojových disciplínách.

Výzvy se na Siváka budou znovu hrnout ze všech stran, ale co souboj, o který by stál sám Bad Boy?


https://twitter.com/i/status/1575228842054385664

„Z postojářů nevím, zda lidé znají třeba Buakawa nebo Giorgio Petrosyana. Jestli to je reálné, nevím. Buakaw možná ano, protože on také boxuje napříč organizacemi. Za nějaké dobré peníze by možná Buakawa dokázali přivézt,“ nedržel se Sivák se svým výběrem vůbec při zdi.

Ital s arménskými kořeny Petrosyan je vzhledem k jeho smlouvě v ONE Championship opravdu pouze zbožné přání, ale Buakaw Banchamek je varianta, o které se dá rozumně mluvit.


Čtyřicetiletá legenda Muaythai má na kontě téměř 300 zápasů a v Čechách se již jednou představil v zápase s Michalem Krčmářem. Naposledy mohli fanoušci obdivovat jeho umění na turnaji Rajadamnern Word Series.


Další články