Sleduj nás

Vysmátý Till je přesvědčený, že Whittakera snadno předčí: Jeho striking je několik úrovní pod tím mým

Vysmátý Till je přesvědčený, že Whittakera snadno předčí: Jeho striking je několik úrovní pod tím mým

Už za sebou mají první staredown a ten byl zvláštní zejména v tom, že k němu oba dva zápasníci přistupovali naprosto rozdílně. Zatímco si Robert Whittaker zachoval klidnou hlavu, Darren Till mohl jen stěží zadržet smích.

Anglický bijec má v rámci střední váhy UFC za sebou pouze jednu výhru, ale přesto věří, že na takového soupeře Whittakerových kvalit, jenž byl navíc dříve šampionem divize, více nepotřebuje.

„Očekávám, že vyhraju. A až vyhraju, tak budu bojovat o titul,“ pravil Till, který se považuje za mnohem větší hrozbu, co se čistě boje v postoji týče. „Rob je podle mě lepší wrestler. Pokud se ale bavíme o strikingu, tím rozhodně nedosahuje mé úrovně,“ popichoval.

I navzdory svému přesvědčení si však raději ponechává pootevřená zadní vrátka. „Říkám vám, co si myslím, ale samozřejmě se může stát, že tam Rob nastoupí a ukáže mi něco nového. Pak dostanu ránu a bude konec.“ 

Bývalý šampion Robert Whittaker se během předzápasového rozhovoru nechal slyšet, že jediná zbraň, kterou jeho soupeř disponuje, je jeho levá ruka. Ze všech aspektů boje je to právě on, kdo nám toho má více co nabídnout, a to by údajně již tuto sobotu v noci mělo rozhodovat. Tak uvidíme.Další články