Sleduj nás

Vypadá to, že Attila chce žít z jednoho zápasu, který se mu za posledních pár let povedl, míní Vémola

Vypadá to, že Attila chce žít z jednoho zápasu, který se mu za posledních pár let povedl, míní Vémola

Karlos Vémola se opět snažil lehce připomenout promotérům Oktagonu a především pak svému předchozímu soupeři Attilovi Véghovi, jehož chce popohnat ke klíčové odvetě. K ní může dojít za doprovodu několika scénářů. Výsledné slovo však stále bude mít sám slovenský bojovník.

„Udělám všechno proto, abych se k ní dostal. Je mi jedno, jak dlouho to bude trvat, koho musím předtím porazit, ale k odvetě se musím dostat, abych si vše dokázal v hlavě srovnat,“ uvedl v rozhovoru pro sport.cz český Terminátor, jenž je v současné době stále limitován zraněným ramenem. S ním by mohl „marodit“ ještě celé jaro.

I z toho důvodu se pro Karlose otevírají možnosti k návratu až v létě. Jeden turnaj bude 6. června na Slovensku, druhý koncem července jako tradičně na pražské Štvanici.


„Štvanici je potvrzená,“ reagoval Vémola. „Ale vypadá to, že Attila nechce zápasit nejen se mnou, ale momentálně s nikým a chce žít z jednoho zápasu, který dokázal za posledních pár let. Tak to vypadá, že se neukáže ani na Slovensku. Pokud by tam bylo místo, já 6. června na Slovensku rád zaskočím a ukážu, co ve mně je.“


Čtyřiatřicetiletý bijec původem z Olomouce však nezapomněl vzdát Véghovi hold. Plně respektuje jeho vítězství ze Zápasu století i to, že si nyní chce dát chvíli odpočinek. Mezitím je připravený přijímat takové typy soupeřů, kteří by ho k odvetě měli nasměrovat. A právě zde se nám otevírá několik možných cest, jak toho docílit.

„Můj ideální scénář je mít titulový zápas ve váze do 84 kilo, myslím, že si ho zasloužím, to je moje váha. Potom bych se chtěl stát prvním, který má v Oktagonu titul ve dvou vahách, pokusit se o titul v 93, pak nebude mít Attila jinou množnost než se mi postavit,“ věří sportem.cz citovaný Vémola.


Další články