Sleduj nás

Vyhraje Fury nad Usykem? Záleží, jak moc bude podvádět, odpovídá Wilder

Vyhraje Fury nad Usykem? Záleží, jak moc bude podvádět, odpovídá WilderFOTO: Shutterstock

Deontay Wilder se dodnes stále nevyrovnal se svými dvěma prohrami proti Tysonovi Furymu a zahrnul ho další salvou nařčení z podvodů. 

Jelikož se nám blíží oznámení souboje mezi Tysonem Furym a Oleksandrem Usykem, začínají se šířit predikce, jak tato bitva asi dopadne. Téže otázka byla položena bývalému šampionovi v těžké váze federace WBC Deontayovi Wilderovi, kterému tento dotaz očividně otevřel staré rány. 

„Jak dopadne bitva Fury vs. Usyk? To upřímně nevím, může se stát cokoliv. Vždy, jak jdou dvě těžké váhy do ringu, je to 50/50. Nikdy nevíte, co se bude dít, dokud tam nevstoupíte,“ začal Wilder zlehka, načež přidal. „Co se mě však týče, tak věřím, že Fury vyhraje. Záleží na tom, jak moc bude podvádět.“ 


Zmíněným prohlášením dal vzpomenout na svou trilogii s Gypsym Kingem, kterou v celkovém součtu prohrál 0-2-1, tedy dvě porážky a jedna remíza. 

„Někdo si holt do zápasu bere rukavice, které nejsou schváleny žádnou asociací, ačkoliv je zřejmé, že s nimi cosi není v pořádku,“ narážel na to, že si měl Fury v duelu proti němu údajně vycpat rukavice nějakým kovem. 


„Někomu rozhodčí nadržuje, a když ho pošlete na zem, dá vám pět sekund navíc, abyste se probrali,“ poukazoval na incident z prvního vzájemného souboje. „No a ten list ještě pokračuje dál a dál,“ dodal Wilder v interview Eliemu Seckbachovi. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články