Sleduj nás

Všichni na špičce střední váhy, mějte se na pozoru, jdu si pro vás, hlásí Weidman

Všichni na špičce střední váhy, mějte se na pozoru, jdu si pro vás, hlásí Weidman

Tehdejší šampion střední váhy se konečně vrátil na kýženou výherní frekvenci, když na posledním Fight Night turnaji porazil Omariho Akhmedova (20-5-1).

Chris Weidman (15-5) už dlouho sliboval, že potřeboval jen ten výherní impuls, aby opět mohl začít prodávat své bojové kvality. Doposud mu to však nevycházelo, neboť schytal celkově pět KO z předchozích šesti zápasů.

„Byl na mě vyvíjen opravdu obří tlak, ale o to víc mě těší, že jsem to konečně zvládl. Samozřejmě výkon nebyl úplně perfektní, na tom musím ještě zapracovat, ovšem tu výhru jsem strašně potřeboval,“ pravil Wediman chvíli po utkání, které vyhrál na body.


Chris Weidman vyhrál v UFC

„Cílem bylo jít Akhmedovi po nohách. Dostat se na takovou vzdálenost, abych ho mohl shodit na zem a tam se pokusit o nějakou submisi. Byl to opravdu těžký zápas, leč se šťastným koncem,“ oddechoval si.


Příští plány má prý velkolepé. „Jsem zpátky! Jsem zpět v osmdesát čtyřce. Všichni chlápci v popředí žebříčku, mějte se na pozoru, protože si jdu pro vás. Můj výkon teď sice nebyl dokonalý, ale jsem na správné cestě. A když se na ní udržím, budu problémem pro kohokoliv,“ doplňoval.


Další články