Sleduj nás

Všichni jste hovada! zuřil Vémola. Kritiku na Muradova nechápe

Všichni jste hovada! zuřil Vémola. Kritiku na Muradova nechápe
Makhmud Muradov již není v České republice vítanou osobou a někteří „fanoušci“ z toho mají radost. Pro takové lidi má Karlos Vémola stručný vzkaz.

Co se Mach rozešel se svou partnerkou Monikou Bagárovou, zabydlel se zpátky v Uzbekistánu. Česko mu neprodloužilo trvalý pobyt a jako bonus nyní přišel i o vízum, takže nemůže přicestovat ani do Evropy.

Muradov se tak nejen nemůže vidět se svojí malou dcerkou, ale navíc musel zrušit i svůj zářijový duel v UFC, který se měl konat na francouzské půdě.

Jak se říká, neštěstí druhé osoby těší mnohé lidi více jak vlastní úspěch. A protože Mach už nereprezentuje v UFC Českou republiku, mnozí fanoušci mu nyní ukazují svá záda a toto trápení mu dokonce přejí.

makhmud muradov pobyt

Karlos Vémola: Všichni jste hovada!


Populární tuzemský bojovník Karlos má ovšem pro všechny tyto „umělé“ fanoušky drsný vzkaz. Připomněl nám, jak dlouho Mach v Česku žil a jak pomohl rozvoji MMA.


„Vůbec nechápu, jak někteří hateři píšou pod články o Machově problému ‚Dobře mu tak.‘ Nechápu, jak se lidi můžou smát cizímu neštěstí,“ diví se Vémola.

„Protože, když nemůžete domů, a tady to je jeho druhej domov, za svou dcerou, tak je to opravdový neštěstí. Ten, kdo se tomu směje, je lidsky opravdový hovado,“ přidal na důrazu.

„Mach tady žil asi dvanáct let, má české dítě a udělal tady toho strašně moc. Je to opravdu Uzbek s českým srdcem. A jemu zakážou sem jezdit? Vůbec to nechápu,“ okomentoval pro iSport Vémola.


https://top-fight.cz/ufc/nejlepsi-na-svete-muradov-klein-ci-deak-opevuji-prochazku/

Další články