Sleduj nás

Volkanovski se vysmál Cejudovi: Pokud opravdu přijde, udělám si z něj trhací kalendář!

Volkanovski se vysmál Cejudovi: Pokud opravdu přijde, udělám si z něj trhací kalendář!

Nový král pérové váhy UFC Alex Volkanovski se rozhodl odpovědět na odvážné výzvy šampiona bantamu Henryho Cejuda. Ten už delší dobu avizuje, že jakmile si vyřídí své účty s Josém Aldem, tak si půjde vzít Alexův pás, načež ho donutí jako všechny ostatní pokleknout.

Cejudo (15-2) má trochu zvláštní způsoby vyjadřování, ale jako takový umí budit pozornost. Když ovšem začal hlasitě rozkřikovat, jak „přerostlého skřítka“ Alexandera Volkanovskiho hravě zneškodní, začal se i sám šampion z váhové kategorie do 65,8 kg bránit.

„Myslím si, že to je velmi ‚milé‘ od někoho tak malého, jako je Henry,“ odpovídal posměvavě jedenatřicetiletý australský bojovník, který s MMA kariérou začal v roce 2012. Od té doby si připsal 21 vítězství a jenom jednu porážku.


„Dobře, jen se tomu směju,“ zvážnil Volkanovski. „Přeci jen jsem sám pouze o něco málo vyšší, než je on. Co se ovšem bojové inteligence týká, tam si vedu mnohem lépe. Věřím, že ví, že bych ho zničil. Než příště něco řekne, měl by se nad tím zamyslet, snadno bych si z něj mohl udělat trhací kalendář,“ prohlašoval.

Cejudovy výzvy tedy zatím bere spíše jako vtip. Kdyby k souboji ale nakonec opravdu došlo, ještě by toho známý „Lovec zlata“ mohl litovat. „Upřímně si myslím, že tuhle výzvu ani sám nemůže myslet vážně. Zápasem se mnou by se hodně rychle vrátil do reality,“ uzavíral sebevědomě šampion pérové váhy, který na UFC 245 odebral pás Maxovi Hollowayovi. Předpokládá se, že právě jemu by měl nyní dát odvetu.Další články