Sleduj nás

Volkanovski: Druhá výhra nad Hollowayem mi zajistí respekt, který si zasloužím

Volkanovski: Druhá výhra nad Hollowayem mi zajistí respekt, který si zasloužím
Alexander „The Great“ Volkanovski (21-1) je v současné chvíli držitelem pásu pérové váhy UFC. I přes jeho mistrovský status má však pocit, že ho veřejnost nebere tak, jak by měla.

Jedenatřicetiletý novozélandský šampion přemohl v polovině prosince minulého roku Maxe „Blessed“ Hollowaye (21-5) a ukončil tak jeho posvátnou éru na čele divize do 65,8 kg.

Dana White vzápětí prohlásil, že jako první na řadě bude odveta, protože si ji Max za své služby nepochybně zaslouží. Právě jsme v bodě, kdy se vyjednávají podmínky.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Počítám, že se ten zápas uskuteční,“ řekl Volkanovski. „Žádná dohoda zatím ještě není na stole, ale UFC, Dana White i fanoušci si tu odvetu přejí.“

Původní plány nás spojovaly s UFC 251, které je v plánu na 6. června. S ohledem na epidemii koronaviru se vše nejspíše o pár dní (týdnů) posune.


„Vím, že na ten zápas dojde, a také vím, že ho potřebuji. Max je aktuálně na vrcholu svých sil. Pokud se mi ho podaří porazit dvakrát, pak mě lidé začnou respektovat tak, jak si zasloužím,“ věří současný šampion.A podobně tak i věřil, že nad Maxem vyhrál první duel s naprostým přehledem.


„Byl jsem lepší ve všech aspektech boje. Mé rány byly tvrdší, a navíc jich bylo víc, mnohem víc. Bohužel jsem si v tom souboji zlomil ruku, kvůli čemuž jsem ke konci zpomalil, ale samozřejmě vím, že jsem ten zápas vyhrál,“ doplnil Volkanovski.

Další články