Sleduj nás

Vnadná boxerka se toho nebojí. Joshuova skleněná brada nebude mít proti Wilderovi šanci, tipuje

Vnadná boxerka se toho nebojí. Joshuova skleněná brada nebude mít proti Wilderovi šanci, tipujeFoto: Matchroom Boxing

Ebanie Bridges vyhodnotila šance obou těžkotonážních boxerů a došla k závěru, že půjde o jednoznačnou záležitost.

O duelu mezi Anthonym Joshuou a Deontayem Wilderem se čím dál více hovoří a čím dál více lidí k němu obrací svou pozornost. V současné chvíli to vypadá, že půjde-li vše dobře, dočkáme se jej letos v prosinci na neutrální půdě v Saúdské Arábii.

Vzhledem k tomu, že má Joshua nyní na kontě dvě porážky s Oleksandrem Usykem, tak se mu tolik nevěří.

Roy Jones, David Haye i Tyson Fury už řekli své predikce, všichni shodně vidí za vítěze Wildera. Nyní se k nim přidává i půvabná boxerka a šampionka bantamové váhy federace IBF v jedné osobě Ebanie Bridges.

„I já si myslím, že Deontay vyhraje, opět vyšle to své KO,“ řekla Ebanie v rozhovoru pro talkSPORT. „Vždy jsem tvrdila, že má Joshua skleněnou bradu. To bylo už v době, než se střetl s Usykem. Teď je to s ním ještě horší, čelí velkému tlaku a bojí se inkasovat ránu,“ sdělila svou predikci.


Následně byla Ebanie tázána, jak by viděla velký sjednocující souboj mezi Tysonem Furym a Oleksandrem Usykem. Rovněž v tomto případě odpověděla poměrně jasně.

„Myslím si, že i tady by to bylo jednoznačné. Tyson Fury je nejlepší těžká váha planety momentálně, Usyka by přejel, patrně ještě před limitem,“ myslí si pohledná šampionka.

„Na svoji výšku je Tyson velmi agilní a rychlý. Na něco takového se nedá ani připravit, žádný sparingpartner nedokáže Tysona napodobit,“ ví Bridges.Další články