Sleduj nás

Vnadná boxerka odhalila, kde všude ji Conor McGregor během setkání osahával

Vnadná boxerka odhalila, kde všude ji Conor McGregor během setkání osahávalFoto: Matchroom Boxing

Conor McGregor zamířil o víkendu do Dublinu, kde se konal boxerský galavečer. Ten navštívila i půvabná Ebanie Bridges, a když ji Conor spatřil, tak bylo veselo. 

Australská boxerka Bridges je v současné chvíli šampionkou divize bantamové váhy federace IBF, ale mnohem více se do povědomí fanoušků po celém světě dostala svými odvážnými snímky, které vystavuje na placených platformách.

Ebanie zdobí půvabný úsměv, sexappeal a bujné vnady. Když se někde objeví, kamery si jí vždy všimnou a podobně tak si jí všimnul i slavný irský MMA zápasník Conor McGregor.


Zmíněný pár spolu prohodil pár slov, během kterých Ebanie poznala, že je Conor skutečně milý a zdvořilý, ale když přišla chvíle na společný snímek, dovolil si údajně i něco více.

„Ta jeho levá ruka byla dost zvědavá a šmátrala tam, kam neměla,“ smála se australská zápasnice, když se jí redaktor z deníku Mirror ptal, jaké bylo setkání s McGregorem.


Pak ovšem zvážnila. „Né, teď vážně, jen jsme se bavili. Ty snímky možná trochu zkreslují, ale jinak je Conor pravý gentleman, nic by si sám nedovolil,“ dodala na téma slavné MMA ikony.

Následně byla Ebanie tázána, kdy se vrátí zpět mezi šestnáct provazů. Na řadu by totiž měla přijít povinná obhajoba jejího mistrovského pásu federace IBF.


„V prosinci jsem si zranila ruku, která si vyžádala několik týdnů rehabilitace. Teď na mě čeká povinná obhajoba, ve skutečnosti už jsem dostala nějaké informace, že si mě žádají koncem léta zpátky v Austrálii,“ pověděla.

„Je potřeba jen vyladit nějaké podrobnosti, částka samozřejmě musí odpovídat mým představám a pak to můžeme podškrábnout. Bez ohledu na to, komu budu čelit, hlavně, ať peníze odpovídají mým představám. Tomuto sportu jsem obětovala opravdu hodně, jsem královna bantamu a ráda bych dostala tolik, kolik si za svou práci zasloužím,“ sdělila Bridges deníku Mirror.


Další články