Sleduj nás

Vítěz z hlavního zápasu na UFC Praha má o svém dalším soupeři jasno: Jon Jones, nebo Anthony Smith!

Vítěz z hlavního zápasu na UFC Praha má o svém dalším soupeři jasno: Jon Jones, nebo Anthony Smith!

Hromový bouřlivák, co ovládl hlavní zápas na UFC Praha, má o své budoucnosti jasno. Nejprve si počká na to, kdo uspěje ve velké titulové bitvě polotěžkých vah mezi Jonem Jonesem s Anthonym Smithem, a potom vyzve vítěze.

Brazilský úderník Thiago Santos a polská kometa Jan Blachowicz se spolu utkali v rámci hlavního zápasu na vůbec historicky prvním turnaji UFC, jenž zavítal také do nitra České republiky, a už tehdy bylo téměř jasné, že kdo v tom duelu uspěje, ten bude mít velké slovo v dalším boji o titul.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Ačkoliv byly pro oba účastníky misky vah poměrně vyrovnané, Thiago „Marreta“ Santos, jehož zdobí velké vytetované kladivo na hrudi, které mimo jiné značí kromě jeho síly i jeho přezdívku, byl nakonec tím šťastnějším a navíc uspěl způsobem, který je mu nejvíce známý - KO/TKO.

Brazilský bijec učinil tedy ten hlavní krok, který je potřebný, aby mohl své vize přenést ve skutečnost. „Nečekal jsem lehké utkání, ale jsem uspěl. O tom to je, člověk se celý život učí, proto je důležité se neustále zlepšovat. I já se neustále zlepšuji a každým zápasem jsem vždy o něco zkušenější,“ uvedl.


Momentálně se údajně nachází na vrcholu svých sil. „Poslední fight (s Blachowiczem) to ukázal. Věděl jsem, že nesmím vybuchnout a ani nic uspěchat. To jsou přesně ty zkušenosti, které naberete až časem. Pevně věřím, že to nejlepší ještě ukážu,“ svěřoval se.

A my už asi sami dobře tušíme, kdy a proti komu to bude. „Poletím do Las Vegas (místo konání UFC 235) a podívám se, jestli uspěje Jones, nebo Smith. Pokud to bude Smith, pak nevadí, porazím ho znovu, a pokud to bude Jones, tak to rovněž nevadí, protože dám i jeho,“ prozradil pětatřicetiletý Brazilec, jehož cíle jsou teď jasné. Vyslyší ho však UFC?


Další články