Sleduj nás

Víťa Rajnoch se v Rusku neztratí! okomentoval Martin Wodecki comeback českého bojovníka do ACA

Víťa Rajnoch se v Rusku neztratí! okomentoval Martin Wodecki comeback českého bojovníka do ACAFOTO: ACA

Nastupování domácích sportovců v ruských profesionálních soutěžích je velmi ožehavé téma. Obě protistrany mají své argumenty, ale většinu fanoušků zajímá čistě to, co se ve finále odehraje na ledě, trávníku nebo v kleci.

Tento víkend čeká premiéra v ACA slovenského bijce Gábora Borároše. „Beast“ jde podle všech předpokladů na jasnou popravu, a navíc si stěžuje na zdravotní trable.

V úplně jiné pozici je v největší ruské organizaci Vítězslav Rajnoch. „Slezský Orel“ má za sebou v ACA pět zápasů, ve kterých vždy zanechal dobrý dojem. O Víťovích kvalitách nepochybuje ani námi oslovený expert Martin Wodecki.


„Víťa Rajnoch reprezentuje gym Jayman MMA Fighting Systems ze Slezska. Což je za mě jeden z nejtvrdších klubů. Jinak tam začínal i David Kozma. Mají tam opravdu dobré bojovníky, jako jsou Vojta Garba, Petr Stříž i mladý talent Batfalský. Pod vedením Jakuba Mullera. Vojtu už čeká šestý zapas v ACA a teď to má tuším 3 prohry a dvě vítezství. Za mě dobrý výsledek, jelikož dostává těžké soupeře,“ prozradil redakci Top-Fight odborník na ruskou bojovou scénu.

Rajnocha ani tentokrát nebude čekat žádné ořezávátko. V rámci turnaje ACA 173, který se uskuteční 29. března, se Víťa střetne s domácím běloruským zápasníkem Viktorem Azatyanem. Tento sedmadvacetiletý Armén dlouhodobě žije v Bělorusku a v ACA má zatím na kontě jedno vítězství. Před svojí MMA kariérou se věnoval Pankrátionu, ve kterém získal stříbrnou medaili na světovém šampionátu.


„Rajnochova soupeře znám z působení v RCC, kde dvakrát prohrál, ale vždy s dobrým soupeřem. Viktor Azatyan je komplexní bojovník. Fyzicky vždy skvěle připravený. Takže Víťu čeká těžký boj jako vždy. Navíc Viktor, byť je Armén, tak bojuje za Minsk, takže i publikum bude na straně Viktora,“ popsal Rajnochova soupeře Martin Wodecki.

„Slezský Orel“ vletí do klece již koncem března a ať máte na start českých bijců v ACA jakýkoliv názor, tenhle skromný dříč si zaslouží vaši podporu.


Další články