Sleduj nás

Víme, proč je duel McGregora s Cerronem zrušen! A Conor to od Cowboye pořádně schytává!

Víme, proč je duel McGregora s Cerronem zrušen! A Conor to od Cowboye pořádně schytává!

On sám svůj zápas s proslulým Notoriousem bral jako uzavřenou věc, avšak UFC mělo jiné plány a jak se později ukázalo, tak ani Conor nikdy neřekl 100% jasné ano. Donalda tohle nepochopitelně hrozně štvalo, díky čemuž vyslal směrem k irskému přeborníkovi několik peprných poznámek.

„Tak ono by to i šlo, prakticky jsme byli domluveni, ale potíž je v tom, že Conor nechce hrát druhé housle. Chce být pouze účastí hlavního zápasu večera,“ prozradil v rozhovoru pro BJPENN Cerrone, v čem je zakopaný pes. „Je to pravý opak mě, já budu bojovat s kýmkoliv a navíc kdekoliv, kde mě bude potřeba,“ doplňoval.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

O mnoho víc ho však štve, že Conor v posledních dnech naprosto utichl. „Tohle mě jako fakt sere. Já říkám vše, jak to je, ale on prostě zničehonic ucukne. Je to primadona, chce hlavní zápas, ale my nebojujeme o titul. Nevidím důvod, proč by ho měl mít. Kňučí jak ženská, která má krámy. Žádné reakce, odpovědi, nic, prostě se posral,“ uváděl Cowboy, který svému soupeři předurčil KO nejpozději ve druhém kole.


UFC momentálně shání pro Donalda Cerroneho jiného protivníka. On sám si ovšem trvá na svém. „Bavil jsem se s Danou (Whitem) a řekl mu, že tohle je zápas, který chci (s Conorem). Nechci žádné jiné jméno, chci jen jeho. Tváří se jako všeználek, ale ve skutečnosti je to jenom rozmazlená fiflena, které už dávno ujel vlak. Chci mu to dokázat, duben nebo červenec, ať si vybere. Budu na něj čekat klidně do půlky léta, je mi to jedno. Jakmile však i potom couvne, pochopím, jaký je to sráč. Pak už nám bude zbývat jen to, abychom si šli oba dva opět vlastní cestou,“ uzavřel rozhněvaný Cowboy.


Další články