Sleduj nás

Viktor Pešta se na turnaji KSW 79 v Liberci nepředstaví

Viktor Pešta se na turnaji KSW 79 v Liberci nepředstavíFOTO: KSW

Velká ztráta pro české fanoušky, kteří se těšili, že Viktora uvidí po delší době bojovat doma. 

Polská organizace dnes oznámila, že z důvodu nemoci do turnaje nezasáhne. Deset dní před konáním premiérové akce na českém území tak muselo KSW hledat náhradu, což se nakonec podařilo. 

První start u nového zaměstnavatele se tak pro Viktora odkládá. Pešta byl již náhradou za Michala Martínka, který se zranil a musel podstoupit operaci. Nyní je tedy ze hry i UFC veterán, který se v loňském roce neúspěšně probíjel v zámořské lize PFL. 


Náhradou, která vyzve Daniela Omielanczuka, je Michal Kita. Dvaačtyřicetiletý Polák se koncem roku 2020 dostal k titulové šanci, ale Phil De Fries ho nenechal vystoupit na vrchol a ve druhém kole jej ukončil TKO. 

Masakra od té doby neprožívá příliš úspěšné období a z následujících čtyř zápasů vyhrál pouze jednou. Všechny porážky navíc přišly po úderech a Kitova brada působí dojmem, že už přesluhuje dost nad plán. 


Oči domácích fanoušků se tak budou o to více upírat k Tomáši Možnému, Dominiku Humburgerovi, Davidu Hoškovi a Petře Částkové, kteří budou hrdě držet zástavu československého MMA. 

Hlavní zápas zůstává v režii Phila De Friese, který se střetne se svým dávným přemožitelem Toddem Duffeem. Na kartu se také dostal souboj ve veltrové váze mezi Brianem Hooiem a Jivko Stoimenovem. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články