Sleduj nás

VIDEO: Ženy se ve fackované vůbec nešetřily. Toto KO obletělo svět. Poražená se praštila o stůl i o zem

VIDEO: Ženy se ve fackované vůbec nešetřily. Toto KO obletělo svět. Poražená se praštila o stůl i o zemFoto: Power Slap

Do soutěže ve fackování zamířily už také ženy a ty se servaly snad ještě více než muži. Toto KO obletělo celý svět.

Power Slap 5 je sice už několik dní za námi, ale dozvuky z tohoto turnaje jsou slyšet doteď. Velký ohlas vzbudili borci z divize supertěžké váhy, kteří se dle očekávání vůbec nešetřili a ukončili se před limitem. Neméně napínavý byl však i první dámský duel, který rovněž skončil KO.

Proti sobě se postavily Sheena Bathory a Christine Wolmarans. Jejich střetu předcházelo vzájemné hecování a silné řeči o tom, jak jedna s druhou zatočí. Výhodou se v tomto případě však ukázal los, jenž Sheeně přihrál šanci prvního úderu. Tím totiž svou soupeřku načala a ve druhém kole ji snáz ukončila.

Zkroucené ruce, temno před očima a nulová koncentrace na přítomný okamžik. Wolmarans se z této facky dlouho vzpamatovávala.

„Upřímně, bylo to pro mě po celou dobu hrozně těžké. Bojovala jsem nejen se soupeřkou, ale i s váhovým limitem. Potřebovala jsem do našeho zápasu shodit několik kilogramů, což bylo patrně nejobtížnější. Když si nakonec stoupnete ke stolku, tak z vás ten tlak opadne, cítíte pouze adrenalin. A ten adrenalin mě hnal za vítězstvím,“ svěřila se v pozápasovém rozhovoru Sheena.

„Teď bych si to ráda dala s Rondou Rousey,“ odpověděla na otázku, koho by chtěla příště. „A nakonec proč ne? I Ronda ráda experimentuje, zkouší nová dobrodružství, tak proč by se nemohla přidat k fackované? Bylo by fajn, kdyby se k nám připojila,“ přála si.

Zdali by se ale i Ronda zapojila do facek, to je otázka pro Danu Whitea a jeho vyjednávací schopnosti. Vzhledem k tomu, jak rychle jeho organizace roste, tak bychom se zápasům těchto „celebrit“ divit nemuseli. Zejména, když spousta z nich jeví ten zájem sama.

Poslední, kdo projevil svůj zájem o účast v Power Slapu, byl sám hvězdný knokautér Deontay Wilder. Ten si to dokonce maluje tak, že by si rád v těžké váze došel pro titul. Věří, že potřebnou sílu na to má, což podkládá svým skvostným boxerským rekordem a neuvěřitelnou sérií ukončení před limitem.   
Další články