Sleduj nás

VIDEO: Tyson Fury se opil v baru, musela ho vyvést ochranka. Pak si nabil pusu o chodník

VIDEO: Tyson Fury se opil v baru, musela ho vyvést ochranka. Pak si nabil pusu o chodník Foto: DAZN

Prohra s Oleksandrem Usykem má mnohem vážnější následky, než bychom si mohli myslet. Dříve skvělý šampion nyní propadl alkoholu a vůbec neznal svoji míru.

Více než dvoumetrové postavy se nedají přehlédnout a jedna taková si to zrovna napochodovala do baru v Morecambe. To je čirou náhodou i místo, kde se nachází Tysonova hlavní rezidence.

Hned první chvíle fanoušky překvapily. Obrovitý boxer do sebe lil jednoho panáka za druhým, což mělo za důsledek, že ztratil zábrany a svým chováním začal obtěžovat nejbližší okolí. To nemohla nechat v klidu ochranka podniku, která bývalého šampiona těžké váhy WBC vyprovodila na ulici.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Ani zde ovšem záběry nekončí. Tyson si při snaze o jakýkoliv další pohyb, který měl udělat bez podpory ostatních, nabil pusu o chodník. Vše dokumentovali lidé na své telefony, kteří nemohli uvěřit, že se právě tohle děje. John Simons během nahrávání videa na své sociální sítě napsal: “Evidentně ho ta prohra s Usykem pořádně zlomila.”

Netrvalo to dlouho a záběry z Tysonova opileckého dýchánku se staly virální. Další občan žijící v Morecambe vypíchl, že si Tyson přál svou kariéru ukončit bez porážky, a tak ho nyní štve, že se mu to nepodařilo. To vše na úkor “nějaké křížové váhy”, která již teď oznámila, že jakmile naplní podmínky smlouvy a s Furym si dá povinnou odvetu, tak z těžké váhy navždy zmizí, protože cítí, že to není její optimální váhová kategorie.


Emoce všech zúčastněných se pokusil krotit Furyho britský promotér Frank Warren. Ten během dnešního časného rána oslovil media, aby jim řekl, že toto všechno je výsledkem dlouhodobé abstinence. “Tyson Fury ve skutečnosti už rok nepije, a proto ho pár skleniček takhle zmohlo.”

Těžko říct, zdali si Warrenova verze příběhu najde své příznivce, zejména pokud si uvědomíme, jak se Tyson svým pitím, obzvláště piva, rád chlubí. Před zápasy s Wilderem i Whytem to byla jeho rutina, která mu pomáhala zbavit se předzápasového stresu. Usykovi po prohře navíc sám nabídl, aby ho navštívil v Morecambe, kde hodí tyto spory za hlavu a dají si pár piv.

Závěr tedy není jasný. Koneckonců je Fury svobodný člověk a může se chovat dle své libosti. Jeho šance na výhru v odvetě s Usykem to ale asi nezvýší.


Zdroj: TMZ Sports


Další články