Sleduj nás

VIDEO: Tak tohle byla brutalita. V RedFace zápase 3 proti 2 vyhrála početní výhoda. Sudí selhal

VIDEO: Tak tohle byla brutalita. V RedFace zápase 3 proti 2 vyhrála početní výhoda. Sudí selhalFoto: RedFace

Netradiční show přinesl páteční turnaj organizace RedFace, během kterého se postavili tři fighteři proti dvěma. Dle očekávání vyhrála početní výhoda, ale sudí (pro tento souboj byli dva) se zrovna nevyznamenali.

Na jedné straně pardubická skvadra Biletskyi, Brož a Horník, na druhé straně o něco zkušenější dvojice Hošek a Svoboda. Sotva ovšem boj začal, bylo hned vidět, že v početní nevýhodě na nic nestačí.

Ani jeden z oslabené sestavy netušil, kdo se bude muset vypořádat s početní přesilou. Zprvu to vypadalo na Svobodu, ale potom se pozornost přesunula k Hoškovi. Biletskyi jej svalil na zem, kde ho držel, zatímco jej Brož dobíjel údery. Jelikož se Hošek nacházel v bezvýchodné situaci, rozhodčí musel zasáhnout.

Následně už nebylo co řešit. Jeden bojovník proti třem nic nezmůže, což Biletskyi velmi dobře tušil a vyskočil na klec předčasně slavit. Pak si ovšem všiml, že jeho kolegové Svobodu ještě neukončili, a tak jim přispěchal na pomoc. Poté však diváci viděli něco, co byste zažili tak někde na poli při zápasech fotbalových hooligans.

Svoboda se sklopil do klubíčka a tři borci jej zatloukali do země jako hřebík. Fanoušci v sále vyhlíželi zastavení jejich řádění, ale tak nějak marně. Možná to zmátlo i samotného Biletskyiho, který zprvu nechával své dva kolegy Svobodu bít, ale protože sudí stále nezasáhl, tak se k nim přidal.


Rány se hromadily a v sále se ozývalo: „Tak už to zastav!“ Těžko říct, jestli rozhodčí uměl česky nebo zdali chtěl zápasu dodat více nevšedního napětí, ale než se k tomu pokynu odhodlal, uřízl si tím pořádnou ostudu.

Někdo by mohl vytknout, že trojice borců poté mocně slavila, na druhou stranu ale bojovala před domácím publikem a těch emocí se v okamžiku boje občas zbavit nejde.

Na kartě čtvrtého galavečeru RedFace byl k vidění i MMA zápas 1 vs. 2, do kterého nastoupil zkušený boxer Láďa Slepička, který celá tři kola statně vzdoroval dvěma mladým klukům polovině jeho váhy. Jelikož ani jedna strana výrazně nevynikla, bodoví rozhodčí to vyhodnotili jako remízu.Další články